şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbul pendik ilçesi kurtköy mezarlığında yakalanmış.
  • iki gencecik kızın hayatını karartan 1998 doğumlu cani, dilerim müebbet yer ve bir ömür çeker cezasını.
  • türkiye'nin adını da karalamistir. eğer iddialar doğruysa.
  • evet efendim bakıyoruz profiline, dini yok ve siyasi görüş mustafa kemal atatürk diyor, yani neymiş kemalist bir ateistmiş, hayret ki müslüman ve çomar olmadığı için ekşicilerin pek ilgisini çekmemiş
  • ekşi sözlük kızlarının seveceği ve entel diye tanımlayıp tercih edeceği tipte ve karakterde bir ruh hastasıdır.

edit: dinci değilim.
  • ben kadin cinayetlerini yurtdisina ihrac ederek ulkemizi basariyla avrupa'da temsil etme basarisini (!) gostermesi bir kenara, emniyetten adliyeye goturulurken yuzundeki seytani ve adice gulumsemelerin sebebini merak ediyorum.

kendisi neden bu cinayetleri isledi bilemeyiz ama yuzundeki o gulumsemeler karakteri hakkinda yeterli ipucu veriyor bence.
  • eğer bulduğum facebook profili kendisine ait ise şöyle bir şey buldum: bu dombili senelerce criminal case adında cinayet vakalarını çözme temalı bir oyunu oynamış. tabi ki de bu dandik oyun yüzünden cinayetleri işledi diyemeyiz. ama taa ukrayna'ya gitmesi, bir kızı öldürmesi, arkasında tanık bırakmamak için başka bir kızı daha öldürmesi, sonra da elini kolunu sallayarak rahatça türkiye'ye geri döndüğünü bir düşünün... cinayetleri işlemek için tabanca yerine bıçak gibi yakın mesafeli bir silah kullanacak kadar da soğukkanlı biri olduğunu düşünün... hepsinde bu oyunla içli dışlı olmasının bir etkisi var.
  • hayret başlıkta topu topu 7 entry var. şaka gibi. sanırım facebook profilinde siyasi görüş olarak mustafa kemal atatürk yazması büyük bir etken.
  • oooo demek ki katil atatürkçü ve imansız olunca ilginizi çekmedi. bu orospu çocuğu ukrayna'da iki kızın boğazını keserek öldürüp laptoplarını satıp türkiye'de gezerek yedi. ismini hiç duymama sebebimiz bazı orospu analıların katili bile siyasi görüşüne göre ayırmaları. bu piç biraz dindar olaydı yardırırdınız.
  • lan sözlük neden bu kadar ilgisizsin bu katil köpeğe karşı. çok merak ediyorum yau. izmirli chpli imansız bir kemalist olmasının ilgini çekmemesiyle bir ilgisi yok dimi sözlük.