şükela:  tümü | bugün
  • bu kitabın da, yazanın da, basanın da, alıp rafına koyanın da 2 yakası 1 araya gelmesin.

bıktım artık ne zaman instagram ı açsam bu aptal kitabın ya da sayfasının reklamı ile karşılaşıyorum. yok hastane koridorları acı barındırır, yok yaşanmışlıklar üzerine kurulan bir sayfa bilmem ne. işin diğer bir yanı da, koca koca adamlar, hani bilinen meşhur ciddi paylaşımlar yaptığını düşündüğümüz kişiler de bu kitabın reklamını yapıyor ya onu anlamıyorum. ulan tamam para kaan eyvallah da, insan hiç neyin reklamını yaptığına bakmaz mı ya.
  • kitabevlerinin çok satanlar raflarında yer alan şey.

türk gençliği bunu okuyor demek ki. şaşırdım mı? tabii ki hayır.

bu ülkeye dair en umut kırıcı şey ne deseler en ufak tereddüt yaşamadan mevcut gençlik cevabını veririm.
  • kitabı ilk elime aldığımda içinden bir sayfa açtım ve beni bir gülme aldı. bunu kim okur ki diye geçirdim içimden, şu an türkiye'de en fazla satan kitaplardan.

popüler kültür nelere kadir, farkında mısın?
  • bugün kitapçıda gördüm ben de bu kitabı (ne kadar ilginç değil mi jdhsj) sordum bunu alan var mı ya bu ne böyle diye. valla var ben de anlamıyorum dedi görevli.
    biraz baktım neler yazmış diye. bir şey yazmıyor. yani sayfa sayısını hatırlamıyorum çok kalın bir kitap değildi ama olsun yine de bir kitap dolusu cümle yazıp hiçbir şey anlatmamak gerçekten başarı ya bravo. para kazanıyor bundan. çok kazandığını sanmıyorum aslında çünkü eğer elif şafak ya da orhan pamuk falan değilsen kitap telifiyle deli para kazanmak imkansıza yakın. ama olsun kitabı var ve gelir elde ediyor bu işten.
    ben de deneyeceğim ya. bıktım. entellik yapcaz kaliteli olcaz diye fakir geldik fakir gidiyoruz anasını satıyım.
    seneye bu zamanlarda tontişkonaz ve kocişkosunun tatlı telaşı diye bir kitap görürseniz raflarda başarmışım demektir!
  • dr'nin çok satılanlarında hala. bunu çok satılan yapan türk okurunun beynini sikeyim. çağrı taner kim lan! sosyal medya hırsızı bir kansız. yazdığı kitap satır satır çalıntrı değilse ne olayım!