• an itibariyle evlidir.
  • bugün daha çok paraya daha kaliteli ürün alınabildiğini fark etmiş. kendisini tebrik ederim.
  • fizy calismadigi zaman ariyorum ben bu adami istedigim sarkiyi soyletiyorum... sunu da soyle lan o bitince de bunu soyle ooh mis.
  • bilindiği üzere çaylaklıktan çıktığı gece guru'yla samimi bir şekilde leila'dan çıkarkan ek$i magazin servisi kameralarına yakalanmış ve muhabirlerimize " çekmeyin kardeşim ben sizi çekiyormuyum! sadece arkadaşız aramizda hiçbirşeyyok saçmalamayın lütfen" diye çıkıştıktan sonra ferrari'sine binip hızla uzaklaşmıştı.

"magazin dünyasına bomba gibi düşen bu görüntülerden sonra konu hakkında görüşmek istediğimiz huzursuz'un uzatmalı sevgilisi uğurcan telefonlarımıza cevap vermezken, menejeri sami hopyaylar ünlü mankenin beykoz'daki konağının girişinde basın mensuplarına "uğurcan şu an kimseyle görüşecek durumda değil. kendisi bir süre beste çalışmalarına ara verip dinlenecek. şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar. gerekli açıklamayı zamanı geldiğinde kendisi türk halkı ve kamuoyuna yapacaktır. teşekkürler arkadaşlar" dedi.

olaya adı karışan ve geceyi huzursuz'la beraber geçirdiği iddia edilen sözlüğün tanınmış simalarından ünlü moderatör guru ise konu hakkında "huzursuz benim çok yakın dostum, aramızdaki de sadece arkadaşlık ve dostluk ilişkisi, olayı bu kadar büyütmenin bir anlamı yok sadece güzel bir gece geçirdik o kadar. şimdi izin verirseniz los angeles'a dönmem gerekiyor, hepinize iyi geceler" dedi. muhabirlerimizin ısrarlı takibi ve soruları karşısında sinirlenen guru: "uzatmayın kardeşim, sadece arkadaşız dedik, uçurmiim şimdi hepinizi" diyerek çevreye tehditler yağdırdı ve özel jetine binerek istanbul'dan ayrıldı.

gündeme bomba gibi düşen ve kafalarda soru işaretleri bırakan bu olaylardan sonra magazin servisimizin telefonlarını kitleyen halk soruyor!

pascal nouma ahmet dursunu ....... mi?*
    azzz sonra! "

(bkz: ek$i haber ajansı)
  • neslin deden cukun baban demek istedigim kisi.
  • uzun zamandir o got olmamis bir adam ki, suratindaki kalma ifadesini unutamicam hehe. veterinerdeyiz kopegim pasayi muayene ettiriyoruz:

-huzursuz: ugurcan bu pasa disi galiba??
    -ugurcan : nasil yani nerden cikti (pipisini gosterek bu ne peki)
    -huzursuz: e olm baksana memeleri var bu hayvanin bir suru...
    - ugurcan : e olm seninde var memen iki tane hem de cukunde var??
    -huzursuz : himmmm.....
  • öncelikle kendisi kimin ne kadar adam olduğunu sorgulayacak pozisyonda değildir: (bkz: #15227595) (nick başlığımda şahsıma hakaret içeren entrysi silindiği için verdiğim bkz ölmüş: kendisi nick başlığımda verdiği bkzlarla bana alenen "gerizekalı" ve "adam değil" demiştir)

bir kere kendisiyle aylardır muhattap olmuyorum, sallamıyorum, yaptıklarına karşılık vermiyorum mamafih kendisi hala benim yazdığım entryler altında hemen bitip laf geçirmek ve nick başlığıma hakaretler ve küfürler yazmaya devam etmek gibi boş işler için hevesle can atmaktadır. son sergilediği örneklerle de bu çabalarını açıkça görüyoruz.

içinde bir şeylerin çokça acısı kalmış olmalı yoksa bu kişisel sataşma ısrar ve çabalarına başka anlam veremiyorum. bana hakaretten dolayı entrysi silinip gammazlığı alındığında da ortalıkta ağlayarak gezen yine bu arkadaştı: (bkz: #14461271)

mazallah eskiden sözlükte ilk tanınmaya başladığı zamanlarda ne olduğunu, ne gibi entryler yazdığını bilmesek yeni yazarlara falan yutturacak sözlüğün trollere karşı duran bir neferi olduğunu!

edit: silinen entrysine ait verdiğim bkzla ilgili açıklama ekledim...
  • göğüs uçlarını ısırırken kalçasını tokatlayıp küfürlü sözler söylediğimde çok heyecanlanan komşum

(bkz: allahım ben ne yapıyorum)
  • vesikalık fotoğraf toplayan sevgili halam mesude'nin yüzünü güldürebilmek için mesai harcayabilen, "durup ince şeylerin farkına varmaya" vakit ayırabilen kral bir abimiz. epey de yakışıklıdır ayrıca.

https://vimeo.com/126954265 *
  • an itibariyle sorunsalı çözülmüştür.
hesabın var mı? giriş yap