şükela:  tümü | bugün soru sor
  • teknolojik bir cilt bakımı türü. cilt öncelikle ölü derilerden temizlenir , meyve asitleri ile peeling yapılarak gözenekler açılır, sonra cihazın yarattığı vakum teknolojisi ile gözeneklerin içi temizlenir, daha sonra hazır gözenekler açılmışken içine türlü türlü vitaminler ve hyaluronik asit basılır. dengeleyici maske ve nemlendirici uygulandıktan sonra ihtiyaca göre kırmızı ya da mavi led ışıkları yüze tutulur. vitaminleri falan iyice emmesi için cilt 1 gün boyunca yıkanmaz, makyaj yapılmaz.
    3-4 gün boyunca cilt yumuşacık ve yağ dengesi sağlanmış bir şekilde durur. ilerleyen günlerde eski haline döner tabi. seansı 400-600 tl arasında değişmektedir. internette çoğu reklam kokan yazıda adeta mucizeymiş gibi lanse edilip sivilceleri geçirir, ince kırışıkları açar, muhteşem bir cildiniz olur vb. saçmalıkları dolaşıyor, inanmayın. çoğu güzellik merkezi tedavi için 4 hafta üst üste, sonra koruma amaçlı ayda 1 gelin diyor. paranız çoksa gidin 4 hafta deneyin ne diyim. öyle her hafta olmasa da arada bir yaptırılası. abartı beklentiye girmeden yaptıran sonuçtan tatmin olur.

    aylar sonra gelen edit : benim sivilcelerim bunu 3 seans yaptırdıktan sonra tamamen geçti. tesadüf mü yoksa gerçekten hydrafacial sayesinde mi emin değilim ama 18 yaşımdan beri yanağımda hep 1-2 sivilceyle dolaşan bir insan olarak bu iyileşmeyi hydrafaciala bağlıyorum. üstteki yazımda ayıp etmişim.
  • cilt tedavisi için en etkili yöntemlerden biridir. ölü deri hücrelerini kaldırmaya yardımcı olan cilt yenileyici bir uçla yapılandırılmış bir alet aracılığı ile cildi oksijenli ve vitamin içeren hidradermabrazyon adı verilen bir sıvıyla cildin soyulmasını sağlayan yeni bir teknolojisi kullanıyor.
    kaynak