şükela:  tümü | bugün
  • teknolojik bir cilt bakımı türü. cilt öncelikle ölü derilerden temizlenir , meyve asitleri ile peeling yapılarak gözenekler açılır, sonra cihazın yarattığı vakum teknolojisi ile gözeneklerin içi temizlenir, daha sonra hazır gözenekler açılmışken içine türlü türlü vitaminler ve hyaluronik asit basılır. dengeleyici maske ve nemlendirici uygulandıktan sonra ihtiyaca göre kırmızı ya da mavi led ışıkları yüze tutulur. vitaminleri falan iyice emmesi için cilt 1 gün boyunca yıkanmaz, makyaj yapılmaz.
    3-4 gün boyunca cilt yumuşacık ve yağ dengesi sağlanmış bir şekilde durur. ilerleyen günlerde eski haline döner tabi. seansı 400-600 tl arasında değişmektedir. internette çoğu reklam kokan yazıda adeta mucizeymiş gibi lanse edilip sivilceleri geçirir, ince kırışıkları açar, muhteşem bir cildiniz olur vb. saçmalıkları dolaşıyor, inanmayın. çoğu güzellik merkezi tedavi için 4 hafta üst üste, sonra koruma amaçlı ayda 1 gelin diyor. paranız çoksa gidin 4 hafta deneyin ne diyim. öyle her hafta olmasa da arada bir yaptırılası. abartı beklentiye girmeden yaptıran sonuçtan tatmin olur.

    aylar sonra gelen edit : benim sivilcelerim bunu 3 seans yaptırdıktan sonra tamamen geçti. tesadüf mü yoksa gerçekten hydrafacial sayesinde mi emin değilim ama 18 yaşımdan beri yanağımda hep 1-2 sivilceyle dolaşan bir insan olarak bu iyileşmeyi hydrafaciala bağlıyorum. üstteki yazımda ayıp etmişim.
  • ataşehir’de bulunan seldie anti-aging spa & wellness bu konuda en güvenilir yerlerden biridir. 2 seansta bile senelerdir fondöten ve bb kremsiz dışarı çıkmayan ben, bugün bunu başardım sayelerinde.
    gözenek, sivilce ve ince çizgi problemi olan kişiler imkanları dahilinde değerlendirsinler. zira ben senelerdir her türlü cilt bakımını ve çeşit çeşit kremi denedim ve mucizelere hiç inanmazdım ama bu önyargımı kırmama sebeptir kendileri.

    (bkz: seldie anti-aging spa & wellness)