şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güney kore'nin en meşhur starlarından. 30 yaşındadır ama en az 10 yaş ufak göstermektedir. metroda, sağda, solda sürekli reklamları döner.
  http://www.youtube.com/watch?v=ohvmnwls08c
 • o kadar doğal, o kadar sempatiktir ki dünyada ki hiç bir sanatçı yanına bile yaklaşamaz. tüm bunların yanında iyilik meleği olmasını felan hiç saymıyorum. hatta choi jin shil intihar ettiğinde çocuklarıyla -sırf hyori'nin fanları olduklarından- ilgilenmesinin yanında, bir çokları gibi bağlantıyı kesmeyipte sonraları da bu ilgiyi arttırarak devam ettirmesi benim nazarımda kendisini neredeyse tanrıça statüsüne yükseltmişti ki family outing'i izledikten sonra tanrıçam tanrıçam diye ortalarda dolanmaya başladım. hem aşırı derecede başarılı, seksi ve ün sahibi ol hem de çevrene karşı böyle tevazu içerisinde davran! ciddi cennetten mi düştün canım ya?

  ehem*, bu kadını eve alır beslerim ben!

  düdüt: http://www.youtube.com/watch?v=u0utuapxdq8 allahım! nedir bu? ne bu ya?

  düdüt2: tanrıça olmasa bile tanrı parçacığı diye bahsedilen şey işte bu kadın. o kadar!
 • anladığım kadarıyla güney kore'de tüm reklamlarda bu ablamız oynuyor.
 • kore'nin en seksi hatunu diye bilinen şarkıcı. bu yıl içinde lee sang soon ile evlenerek o da artık evliler kervanına katılmıştır. şuaralar ajansının söylediğine göre avrupa'da balayılarını geçirmekteler.