• o kadar doğal, o kadar sempatiktir ki dünyada ki hiç bir sanatçı yanına bile yaklaşamaz. tüm bunların yanında iyilik meleği olmasını felan hiç saymıyorum. hatta choi jin shil intihar ettiğinde çocuklarıyla -sırf hyori'nin fanları olduklarından- ilgilenmesinin yanında, bir çokları gibi bağlantıyı kesmeyipte sonraları da bu ilgiyi arttırarak devam ettirmesi benim nazarımda kendisini neredeyse tanrıça statüsüne yükseltmişti ki family outing'i izledikten sonra tanrıçam tanrıçam diye ortalarda dolanmaya başladım. hem aşırı derecede başarılı, seksi ve ün sahibi ol hem de çevrene karşı böyle tevazu içerisinde davran! ciddi cennetten mi düştün canım ya?

ehem*, bu kadını eve alır beslerim ben!

düdüt: http://www.youtube.com/watch?v=u0utuapxdq8 allahım! nedir bu? ne bu ya?

düdüt2: tanrıça olmasa bile tanrı parçacığı diye bahsedilen şey işte bu kadın. o kadar!
  • “hyori’s bed and breakfast” tv programini yeni bitirmis biri olarak; kocasi sangsoon lee ve hyori lee gibi insanlarin oldugunu bilmek insanin hayata bakisini degistiriyor.

ilk zamanlarda izlerken kameralar onunde olduklari icin rol yaptiklarini dusunuyordum ama daha sonra rol yapmayip kendilerinin oyle oldugunu daha iyi anliyorsunuz. gercekten birer yardim ve hayvan sever aile.

unlu olmalarina ragmen, gercekten insanlara tepeden bakmiyorlar. icleri ve dislari bir. kocasi her kosulda yuzu gulen bir centilmen, kendisi (hyori) ise insanlarin mutlulugu ile mutlu olan, acisini gercekten hisseden bir kisi.

netflix tv programi olan bu diziyi izlemenizi oneririm.
  • hyori’s bed and breakfast adlı netflix programıyla tanıdığım eşiyle birlikte çok sevdiğim kore starı.

jeju adası'nı da görmüş olduk sayesinde.
  • anladığım kadarıyla güney kore'de tüm reklamlarda bu ablamız oynuyor.
  • kore'nin en seksi hatunu diye bilinen şarkıcı. bu yıl içinde lee sang soon ile evlenerek o da artık evliler kervanına katılmıştır. şuaralar ajansının söylediğine göre avrupa'da balayılarını geçirmekteler.
  • güney kore'nin en meşhur starlarından. 30 yaşındadır ama en az 10 yaş ufak göstermektedir. metroda, sağda, solda sürekli reklamları döner.
    http://www.youtube.com/watch?v=ohvmnwls08c
hesabın var mı? giriş yap