şükela:  tümü | bugün
  • ubisoft'un yakinda tanitacagi battle royale tarzi f2p oyunu. konsol surumu de olacak fakay crossplatform olur mu su an icin belirsizligini koruyor.
  • oyun 2 temmuz'da tanıtılacak.

espor danışmanı rod breslau'nun kaynaklarına göre hyper scape, twitch entegrasyonu içerecek oynaması ücretsiz bilim kurgu fps oyunu.

kapalı betanın önümüzdeki hafta başlaması ve 12 temmuz'da herkesin erişimine açılması bekleniyor. temmuz'da sadece pc için çıkacak ve daha sonra cross play desteği ile birlikte konsollara da gelecek.

teaser websitesini prismadimensions.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.
  • onumuzdeki gunlerde cikacagi duyurulan, azicik da olsa koyulan gorsellerden anlasildigi kadariyla cyberpunk* temali bir fps battle royale oyunu. oynamadan/gormeden yorum yapmak zor, ama icimden bi ses apex legends ile ayni kaderi paylasacak diyor.

ayrica, call of duty warzone sonrasi yeni br oyunu cikarmaya kimse cesaret edemez diyordum, yanilmisim. br pazari yeterince doymamis olacak ki ubisoft da kendine bir pay cikarmak istiyor. ama biraz gec kalmadi mi sanki? sanirim br'ye alternatif populer olabilecek yeni oyun genre'lari cikmadigi surece daha fazla br oyunu gorecegiz, resmen vazgecmiyorlar. biriniz de h1z1 gibi cesur olun da yeni bir tur cikarin artik pls.

edit: boom boom ciao uyardi, ilk br modunu arma 3 cikarmis. her ne kadar h1z1 battle royale'in cok daha dikkat cektigini dusunsem de arkadasin bakis acisi benim yazdigim son cumle icin daha dogru.
  • twitch üzerinden drop olarak düşürülebiliyor ama türkiye'deyseniz boşuna uğraşmayın, sadece belli ülkelerde düşürülen droplar etkinleştirilebiliyor.

https://support.ubisoft.com/en-gb/faqs/54707

--- spoiler ---

austria
    belgium
    canada
    denmark
    france
    germany
    ıreland
    ıtaly
    netherlands
    norway
    portugal
    spain
    sweden
    switzerland
    united kingdom
    usa
    --- spoiler ---
  • oynayanları gördükçe (bkz: overwatch) oynama isteğinin geldiği oyun. yayını kapayıp oynadım bende.
  • overwatch evreninde titanfall 2 mekanikleri ve destiny 2 silahları ile yapılmış bir battle royale oyunu. mekanikleri sebebiyle pek tercih edilmeyen titanfall 2 mekanikleriyle beraber ömrü ne kadar olacak merak ediyorum.
  • an itibariyle open beta olmuştur. isteyen indirebilir.