• yine en az 10 dakika beklemeden bir mermi atamadığınız, sıkıcı br oyunlarından biri. o kadar sıradan ki kaybettiğim 15 dakikaya bile üzüldüm.

kendini gamer olarak tanımlayan herkese aşırı uygun ama.
  • ubisoft'un yakinda tanitacagi battle royale tarzi f2p oyunu. konsol surumu de olacak fakay crossplatform olur mu su an icin belirsizligini koruyor.
  • overwatch evreninde titanfall 2 mekanikleri ve destiny 2 silahları ile yapılmış bir battle royale oyunu. mekanikleri sebebiyle pek tercih edilmeyen titanfall 2 mekanikleriyle beraber ömrü ne kadar olacak merak ediyorum.
  • şuana kadar oynadığım en kötü battle royale..

kocaman harita, bomboş içerik. binalara giriş yapamıyorsun. çatıdan çatıya atlıyorsun. overfuse yapmadıkça düşmana damage veremiyorsun.

2-3 farklı overwatch skill'i ve silah stacklayarak overfuse yapmayı olayı dışında hiçbir şey yok. bir de maç sonundaki istatistik ekranını çok sevdim.
  • cyberpunk'a dönmüş fortnite oynarken aklıma geldi ve kaçırdığıma üzüldüm bu oyunu. çünkü fortnite'taki crackdown 3 çakması cyberpunk mekan olmamış, şehir yok ortada sunset overdrive gibi kaydırak kurtarmıyor ve çember daralınca bile orada oynayan bir tek sen kalıyorsun, herkes başka bir yerde.* oysa bu komple şehir ve oynanış crackdown 3 ve sunset overdirve gibi komple zıplamalı çatlamalı bombastik duruyor valla. belki de fena bişey ürettiler adamlar ama işte ubisoft ismi gerzek gamerlar sağolsun öyle felaket bir halde ki battle royale'la da birleşince ne kadar farklı olsa damdan dama parkur yapmalı formatta da olsa çöp deyip gömülecekti ve sonuç kaçınılmaz.

neyse the division heartland'ı bekliyoruz. o patlamaz çünkü halihazırda yüzbinlerce oyuncusu var the division survival fanboyu benim gibi.* ha onun gibi the purge+day affter tomorrow nefes kesici deneyimini vermeyebilir ama işte en kötü haliyle bile efsane bişey çıkacaktır.
  • oynayanları gördükçe (bkz: overwatch) oynama isteğinin geldiği oyun. yayını kapayıp oynadım bende.
  • baya kötü olmuş.
  • oyun 2 temmuz'da tanıtılacak.

espor danışmanı rod breslau'nun kaynaklarına göre hyper scape, twitch entegrasyonu içerecek oynaması ücretsiz bilim kurgu fps oyunu.

kapalı betanın önümüzdeki hafta başlaması ve 12 temmuz'da herkesin erişimine açılması bekleniyor. temmuz'da sadece pc için çıkacak ve daha sonra cross play desteği ile birlikte konsollara da gelecek.

teaser websitesini prismadimensions.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.
  • sıkıcı binaların arasında kayboluyosun resmen indirmeye değmez.
  • bir iki gameplay videosu izledim çok vasat duruyor. indireceğim cigolaytlarıma değer mi acaba?
hesabın var mı? giriş yap