şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kingston firmasinin urettigi overclock yapan kullanicilara yonelik ramler.
 • ddr3 1600 olanlarını phenom ii işlemci ile kullanmak istediğinizde 1,65 v yerine 1,7 volt ile kullanmanız gereken kingston ram serisi, yoksa mavi ekran görürsünüz mütemadiyen ve xmp desteği olmadığı için zamanlamaları el ile girmeniz gerekmekte.
 • kingston firmasının ömür boyu garanti verdiği ram'ler.

  kingston bu garantiyi verir çünkü hyperx ram'lerde voltaj limiti vardır. belli bir voltajın üzerine çıktığınızda çalışmazlar. böylece çok yıpranmaları da mümkün olmaz.
 • the alliance, cloud 9 gibi dota 2 takımlarına sponsorluk eden kingston ürünü.
 • kaliteli oyuncu ekipmanları üreten firma. kalitesinin yanı sıra bir de segmentine göre uygun fiyatlı ürünler satıyor. mekanik klavye veya kulaklık almak isteyip hyperx ürünlerinden çekiniyorsanız kesinlikle bu fikri kafanızdan çıkarın. piyasada bulabileceğiniz en iyi klavye ve kulaklıkla eş değerde ürünler sunuyor firma.
 • hyper x alloy serisi klavyelerini kesinlikle almayın. üretimsel sıkıntılı ürünlerdir tuşları çift basar elektrik kaçağı olur vs. garantiye göndermedim daha ama tuşlarını her klavyede çift basma sorunu olduğuna eminim. garantiden ne yanıt gelecek bilmediğim için gönderemiyorum. şu yazıyı yazarken o kadar çok çift basılmış harf sildim ki ağlarsınız. rgb değil ise klavyeye yazılım yüklenmiyor. son olarak en can alıcı ayrıntı shift tuşu minnacık ufacık evet bu bir oyuncu klavyesi. cs oynarken shifte basılı tutayım diyorum serçe parmağım felç oluyor. yapacağınız klavyeyi sikeyim.
 • fps pro model, mx cherry kırmızı anahtarlı klavesini kullandığım güzide marka. 2 haftadır deli gibi kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. anahtarların iletim eşiği oldukça düşük, eliniz alışınca tuşlara tamamen basmadan da işinizi görüyorsunuz.

  tek pişmanlığım gaza gelip özellikle fps pro modelini almış olmam; numerik tuşlar yok ve eksikliğini gerçekten hissediyorum.
 • bugün indirimle pulsefire fps model faresini aldığım oyuncu ekipmanları ve ram üreticisi. firmanın ürettiği ilk fare olmasına karşın pixart 3310 optik sensörü ve omron anahtarları, satın almam için yeterli sebepti. beni üzmeyeceğini düşünüyorum.

  yazarın notu: steelseries’e kafam girsin.