• konaklamak için iki günlüğüne tercih ettiğimiz sapanca'da ki mekan. glamping konseptini denemek isteyenlere tavsiye edebilirim. odalarda şömine, küvet, tuvalet ve ayrıca dus mevcut. sabah kahvaltısını tercih ettiğiniz saatte hijyenik ve kapali bir şekilde kapınıza bırakıyorlar. akşam yemeği için istediğiniz saatte mangalınız yine yakılarak getiriliyor . kendi temin ettiğiniz et,köfte vb şeyleri buraya gelirken yanınızda getirebilirsiniz . çalışanlar talep ettiğiniz herhangi birseyi geri çevirmeden ellerinden geleni yapıyorlar. yanılmıyorsam içerde 7-8 tane çadır mevcut. alan çok büyük değil . daha çok kendi çadırınızın önünde masanızda takılabilirsiniz. ısterseniz içerde kısa yürüyüşler yapmanız mümkün. sapanca gölüne çok yakın değil. civarda yurume mesafesinde market,restoran gibi yerler mevcut . gitmeden önce araştırırken otobana yakınlığı nedeniyle gece çok ses olduğunu okumuştum. evet otobana yakın ama şahsen beni rahatsız eden bir gürültüyle karşılaşmadım. hafta ici ve hafta sonu fiyatları tabiki farklı. değişik bir deneyim yaşamak, çadırda kalmak ama aynı zamanda da rahat etmek isteyenlerin gitmekten pişman olmayacağı bir yer.
  • bizde birkac hafta once konakladik. yukardaki yazar kardesim cok guzel ozetlemis.

2 gun cok yeterli, 1 gece bile kalinabilir. cocuklu aile olarak giderseniz sıkılabilirsiniz cunku cocuklar icin oyun park vs yok. havuzlu odayi tuttuk o bize cok faydali oldu. çiftlere daha uygun bir tatil konsepti.

personel cok ilgili, herseye yardimci oluyorlar.
    gunes battiktan sonra ortak alanda kamp atesi ve semaverde cay demliyorlar, keyifli.

mangal icinde yardimci oluyorlar (günlüğü 100tl), catal&bicak serviside veriyorlar.

biz gol kenarinda biz duzgun yer bulamadik onun icin iki aksam mangal yaptik.
hesabın var mı? giriş yap