şükela:  tümü | bugün
 • 8 agustos 1998 tarihinde wacken open air'de kaydedilen hypocrisy konseridir. nuclear blast tarafindan video ve audio cd olarak piyasaya surulmustur. grubun muhtesem konser performansini gormek ve gaza gelmek isteyenlere siddetle tavsiye edilir :

  1. roswell 47
  2. inseminated adoption
  3. a coming race
  4. apocalypse
  5. oscullum obscenium
  6. buried
  7. left to rot
  8. the fourth dimension
  9. pleasure of molestation
  10. killing art
  11. the final chapter
 • peter tagtgren'in tapınağının inşaatına başlamamı sağlayan konser cd'si...
 • wacken'ın gerçekten de tam anlamıyla yerle bir edildiği, dinlerken ellerimin ayaklarımın yerınde duramadığı, cok gaz, guzel bir konser albumu.
 • kayıtları gayet kaliteli olan, isminin hakkını veren asmıs grubun, asmıs konser albumu..
 • ayrıca nasıl bu kadar hayvan bir ton ve kayıt kalitesine sahip olduğunu merak ettiğim*** dehşet dvd & albüm, stüdyo albümlerinden bile daha güzel bir kaydı var anlamadım gitti.
 • 2013 yılında bile bu kadar gürültülü ve doğal bir kayıdın benzerini bulamadığım albüm.

  daha rafine, stüdyo kalitesinde soundlar var tabii ki hatta hypocrisy'nin 20. yıl dvd'sinde sofya konserindeki sound da buna bir örnektir ancak bu albümün soundu gerçekten hissiyatı yüksek ve sert bir sounddur.

  a coming race gibi the final chapter gibi depresif şarkılarda da olayın özünü çok güzel verebilen bir sound bu aynı zamanda.

  benzersizdir.

  şarkı seçimleri ise harikadır, roswell 47, abducted albümünden çok gaza gaz ve sert bir biçimde çalınmış/söylenmiştir. bunda lars szökenin özellikle davul partisyonlarındaki zil seçimleri de önemlidir. ride yerine china ve crash'i daha sık kullanması önemlidir. apocalypse ve the forth dimension ise efsane ötesidir.

  eksiği gediği yoktur kısaca, tek kötü yanı yeteri kadar uzun olmamasıdır.

  aynı zamanda bu albüm the final chapter sonrası dağıldığını açıklayan grubun geri dönüşüne de sebep olmuştur. (önemli bir etkendir daha doğrusu, röportajlarda bu bilgi verilmiştir.)
 • harika bir konser albümüdür. ama cdde bonus olarak yer alan yeni şarkılar ise çok kötüdür.