şükela:  tümü | bugün
 • hyundai i30'un, hyundai'nin deyimiyle 5 kapılı coupe versiyonu.

  bu otomobil hyundai'den beklemediğim bir hareket oldu. çizgiler bmw'nin grancoupe modellerine öykünmüş biraz, özellikle arka stopların yüzey kıvrımları. bagaj kapağının bütünleşik spoiler yapısı hoş olmuş. tasarımı tamamen yargılamak için çıplak gözle görmek lazım. fotoğraflar yanıltıcı olabiliyor fakat başarılı bir iş çıkarıldığı kesin. ülkemizde ve avrupa'da ciddi ilgi görecektir. özellikle i30 hatchback'in yok hükmündeki tasarım karakterine ciddi bir alternatif olabilir çünkü otomobile heyecan katmış fastback çizgileri.

  https://www.netcarshow.com/…ndai/2018-i30_fastback/
 • arkasi c coupe olmus ne alakasi var bmwyle
 • ön taraf katletilmiş i30 ama arka taraf mükemmel bir tasarım. i30 hb'in 130 bin liraya satıldığı ülkemizde 150 bin liraya satışa çıkar.
  opel insignia bile daha ucuz satılıyor özelliklerine göre.
  hyundai bayisinde satış temsilcilerinin ilk lafı araba full, donanım en üst vs. cam tavan istemiyorum arkadaş. şerit takip sistemi, geri kamera vs de olmasın. jantlar kapak olsun, fiyatlar uygun olsun hyundai. satış politikanızı yiyim
 • genel hatları ve arka tasarımı ile cezbedici bir havası olan, keşke ön tasarımı da i30'dan biraz farklılaşsaymış dedirten otomobil.