şükela:  tümü | bugün
 • hz.nuh'un oğluyla cep telefonu ile konuştuğunu ve uçan cisim kullanıldığını iddia eden bir akademisyen açıklaması.
  yazarken bile gülüyorum.
  ayrıca bu ekşide nasıl tutmadı o da ilginç
 • istanbul üniversitesi'nde deniz bilimleri fakültesinde öğretim üyesi olan dr. yavuz örnek adlı "bilim insanı"nın zırvalamasıdır.

  saygıdeğer arkadaşlarım tehlikenin farkında mısınız? bir bilim insanından bahsediyoruz ve onun milyonlarca kişinin izlediği devlet televizyonu olan trt'de söylediği söz bu. bir utanç kaynağıdır bu türkiye için. bilimde ne kadar geride olduğumuzu ve gençlerimizi hangi zihinlerin yetiştirdiğini gösteren üzücü bir durum. bu kişinin ünvanı akademisyen.

  programın devamında geminin yakıtının nükleer yakıt olduğunu ve geminin tahtadan değil demir bir levhadan oluştuğunu söylüyor. nereden baksak elimizde kalıyor maalesef. üzülüyorum ve öfkeleniyorum. elimden başka bir şey de gelmiyor. elbet bu devran döner ve böyle gereksiz insanlar ne doktor ünvanını alabilir ne de akademinin kapısının önünden geçebilir.
 • kuran'da yazdığı için %100 gerçek kabul ettiği nuh'un oğluyla konuşması olayını açıklayabilmek için o dönemde cep telefonu olduğunu iddia edene kadar kuran'da yazılanların masaldan ibaret olduğunu kabul etse daha bir rahat edecek akademisyenin bok yemesi.
 • maneviyattan uzak, tamamen şekilcilik ve de menfaate dayalı bir din anlayışının hakim olduğu bir toplumda böyle adamların çıkıp bu şekilde saçmalamaları gayet doğal zira hedef kitlesini babadan oğula dangalak olarak görmekte ve belli ki daha makul bir açıklama yapma gereği duymamakta.

  işin bir diğer acı noktası ise bu adamın akademide yer alması. eğitim bir toplumun temelidir. eğitim sisteminiz bozuksa bunun elbette politik, ekonomik ve de hukuki zeminlerde olumsuz yansımaları olacaktır.

  bugün gelinen noktaya baktığımızda çok da haksız olduğum söylenemez. maalesef söylenemez.

  tanım: bir akademisyenin ortaya koyduğu sözüm ona tarihi gerçekler.
 • telefon numarası olan varsa beni bir yeşillendirsin çok önemli bir soru soracağım.
 • telepati kurdu dese işi kotaracak ama inanç ve propaganda o kadar gözünü karartmış, o kadar cahil kalmış ki, aklına gelen ve bildiği ilk saçmalığı madde ile açıklamaya kalkıyor.
 • şimdi y kuşağı bilmez, aslında telgrafı da hz. adem bulduydu, lilith'e tegraf çekerken havva'ya yakalanınca kıyamet koptu tabi. biliyorsunuz allah babamız alemleri altı günde yarattıydı, 7. gün dinlenirken adem'le havva'nın gürültüsüne uyandı, tüüh dedi size dedi , bi rahat vermediniz dedi. sonra ikisini de birer tekmeyle yuvarladı yer yüzüne. sonra ara dur havva'yı.
 • acilen torbacısını değiştirmesi gereken kişi beyanı.
 • +anlamadim babacım
  -hayvanları sıfırlayın.
  -anlamadım babacım sesin gelmiyor.