şükela:  tümü | bugün
  • heath ledger'ın 38. doğum gününde fragmanı yayınlanan belgesel. 17 mayıs'ta spike tv'de yayınlanacak.

https://www.youtube.com/watch?v=5pptdstnapk
  • görüntülerin çoğunun heath ledger tarafından çekilmiş olmasıyla dikkatimi çeken belgesel.
  • heath ledger'ı sadece joker olarak sevmeyen biri olarak izlerken çok duygulandım. tabi ingilizce olarak izlediğim için çevrilmesini de dört gözle bekliyorum. genelde arkadaşları ve ailesi konuşmuş, anlatmışlar. adam tam anlamıyla hayat dolu, öğrenmeye meraklı, yaratıcı, o kamerayla çektiği şeyler çok tatlıydı gerçekten. bunun yanı sıra başarılı olmayı istiyor ama sanki bu kadar ilgiyi kaldırmayacağını düşünüyor, film tanıtımlarında kendini oraya hissetmiyor gibi. işimi yapıp gideyim ben gibi. farklı filmler gişe derdi olmayan filmlerde yer alıyor zaten tekrara düşmemek için sanki. ki öylede. yeteneği başka konu ama kafayı taktığım zamanlarda michelle williams'la olan ilişkisini çok araştırdım çok samimi gelmişti. bir arkadaşına piyano hediye etmiş ve kızı için bir ninni bestelemesini istemiş. ''he became more of a dad than an artist and to say that for heath. that's it. ı mean, that's. ıt's a huge thing. he really did change a lot. ıt was a really exciting time. he was out to do everything possible to be a good dad, and, you know, a good partner, and everything that we all wish we could be.'' açıkcası michelle williams ne zaman çıkacak diye bekledim ama çıkmadı. nolan'da keza. ses kaydı var mı hatırlamıyorum ama güzel bir iş çıkartıyolar iki çift laf da siz etseniz ne olurdu. ki en büyük şoku jake gyllenhaal 'da yaşadım çocuğunun vaptiz babasısın yani. neyse herkesin acısı kendine.