şükela:  tümü | bugün
  • netflix'te yayınlanacak olan macera-gençlik dizisi.
  • netflix'in 26 şubat'ta yayınlayacağı yeni gençlik dizisi.

fragman.

afiş.
  • tanıtım fragmanı yayınlanan netflix'in yeni gençlik dizisi.
  • resmi fragmanı düşen netflix dizisi. it filmlerinden tanıdığımız sophia lillis ve wyatt oleff, dizinin başrol oyuncuları.

fragman
    türkçe fragman
  • stranger things'in yapımcıları ve the end of the fucking world'un yönetmeninden çıkacak yeni bir dizi. fragmana bakarsak teofw'un aynısı gibi. karakterler benzer, çekimler aynı. konu farklı.
  • binge watch yaparak bitirdiğim 26.02.2020 tarihinde yayınlanan netflix dizisi. dizinin sonunu başında(ve fragmanda) göstererek merak unsurunu diri tutuyor. gerçekten ergen dizisi diyebileceğimiz bir dizi değil. derin felsefi çıkarımlar beklenmeden izlenmesi lazım ki oldukça sürükleyici.

puanım: 8/10
  • 20 dakika olması güzel bölümlerin, ambiyans ve konu olarak sex education, the end of the fucking world ve bariz bir şekilde stranger things in birleşimi. çerezlik ama keşke 10 bölüm falan olsaydı ilk sezonu, 7 bölüm biraz ne bileyim...
  • yani ben beğendim diziyi. teotfw'a benziyor baya ki benzesin sorun yok. tek oturuşta sıkılmadan izledim. ha süper mi diil ama keyifle izleniyo işte. zaten ne gibi bir beklenti olabilir ki böyle bir dizi için? sadece stan karakterini çok sevdim lan ben. adam adam..
  • stranger things tadı aldığım için baya sevdiğim dizi. şimdilik 2 bölüm bitirdim. bakalım nasıl olacak devamı.
  • kullanılan renkler, mekanlar ve müzikleri ile gönlümü çalmış ve bir çırpıda biten netflix dizisi. kendi şahsi görüşüm olarak sahnelerde simetrinin kulanılması görsel açıdan beni etkiliyor. hikayeden çok mekanları takip ettim diyebilirim o yüzden. müzik seçimide yerindeydi.

*dizilerde ya da filmlerde bildiğim şarkılara denk gelmeyi seviyorum. son sahnedeki the killing moon da buna dahil efenim. dinleyin, izleyin, izletin ve dinletin.

ha ayrıca stan diyor entrymi bitiriyorum.