şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "bir lindstrøm şarkısı," desem, çok mu tatsız tuzsuz olur? "güzel bir lindstrøm şarkısı," desem, e, lindstrøm'ün hangi şarkısı kötü ki? "muhteşem ötesi bir lindstrøm şarkısı, eğer bu bir şarkıysa şarkı diye dinlediğimiz diğer şeyler ne ulan!" diye ünlesem, çok mu hödükçe olur? [yapabileceğim tanımların en berbatı buydu sanırım.] "lindstrøm'ün kulaklarımıza ustalıkla yerleştirdiği ve sabah dinlendiğinde gün boyunca akıldan çıkmayacak bir gülümsemeye sahip," desem, bana inanacak mısınız? inanmayın, ben hiç öyle şey söyler miyim! "lindstrøm'ün şarkı boyunca sabit kalan bir altyapıyı, üst-yapının değişen ögeleriyle bütün ustalığını kullanarak desteklediği, yol değil yolculuk şarkısı," desem, içimden geçeni yapmış olurum, ama bir süre sonra hep böyle hep böyle yazmak sıkıcı gelmeye başladığından bunu da yapmayacağım. aslında böyle bir şarkı yok, ve ben şimdiye dek hep sizi kandırdım, lindstrøm de öyle yaptı. aslında bütün yaşadıklarımız bir rüya. aslında tanrı bizi topaç gibi çeviriyor. aslında madvillain bizi akordiyon gibi çeviriyor. aslında ricardo villalobos bizi plak gibi çeviriyor.
  • yedi dakikalık uzay yolculuğu. daha mükemmel olamazdı.
    http://www.youtube.com/watch?v=i7_edu9t2ho
  • bir lindstrøm harikası olan şarkıdan öte bir yapıt. sıçtın mavisi görüldüğü zaman dinlenecek kulağınızın pasını silecek bir müzik.
  • dünyanın en iyi elektronik müzik parçası olabilir diye düşündüğüm lindstrøm şaheseri. muazzam bir uzay yolculuğu. harika yaa harika.