• karakterli, hikayeli, meteora sondaj yapacak kadar da sert parçaların sahibi karanlık galaksinin kara delik veledi.

yaşı tahminen 19-20 civarlarında,performanslarına yüzüne bandana bağlayarak çıkıyor. henüz dj'lik konusnda alacağı çok yol var, setlere çok yüksek bpmden başlayıp efekt manyağı sert geçişlerle rahatsız eden bir tarzı var ama biraz daha dinleyiciyi kontrol etmeyi öğrenirse kimse tutamaz bu çocuğu.

gerçi öğrenmese de olur, biz onu prodüktör olarak da bağrımıza bastık.
  • kafayı kırmalık parcalar yapan bombastik bir arkadas. parcalara verdigi isimler de ayrı bir hos. özenle seciyor, belli. intergalactic emotional breakdown favorim.
  • bu gece calacagi 7 saatlik set icin bikac gun onceden detoxa baslayip kendimi dinlendirdigim dj. gecen sefer 5 saat dayanabilmistik. yorgun bunyeyle seti yakalamak bazen imkansizlasiyor. ayrica hala bu cocugu tek calarken dinleme taraftariyim. bicok lineupda siritiyor ve bikac saatlik setlerle o araya bi turlu sigamiyor cunku kickler davullarin kullanisi old school ogeler ve sahne performansiyla tamamen baska bi tema. yine yakinimizda biyerde tek basina yakalayabildik. all night long
  • kendisini gecen hafta seattle'da dinleme sansi buldugum, kalbi zayif olanlarin canli gormemesi gereken dj. hani bi deyim vardir, 'leaves no survivors.' bu kadar devamli sert techno/industrial muzik, akillara zarardi.
    tanisma sansimiz da oldu, maskesini cikarinca tam kanka denicek kafa eleman, maskeyi takinca tam bir canavara donusuyor :) hos bir fransiz aksani da var.
  • allah gibi adam. absolution xxl albümü en iyi işi muhtemelen.
  • 27 nisan 2019'da jeton'un girişimleriyle istanbul'da çalacak genç prodüktör.

sağda solda canlı performansının çok iyi olmadığından dem vuruluyor* * ama teknoya susamış bünyeyi söndürmek için mecbur gideceğiz tabii ki.
  • cuma gecesi dinlediğim pazar sabahı kendime gelemediğim dj.
    cumartesiye ne mi oldu, inek içti.

bre mübarek, madem tempolu çalıyorsun neden kitleyi coşturacak danslara hareketlere giriyorsun? hadi onu da yaptın neden beşte bitecek partiyi yediye uzatıyorsun?
    (bkz: böyle ölmem füze at)
  • yine aylardan kasım, çalışıyorum hafif uykulu, soundcloud’a “i hate models” yazmışım. zor olmamış benim için o sıra o kadar çok dinliyorum ki telefonda “iyiyim” yazmaya çalışırken bile adı pörtlüyor.

bir ses geliyor ama hangi parça nedir ne değildir tam kestiremiyorum. 0.27 aniden giriyor ama nasıl bir giriş trainspotting filmindeki okyanusa açılan klozet sahnesi gibi “canısı dikkatini dağıtma, birazdan liste değişecek hem elemanla da görüşmen lazım sonra dinlersin” diyorum ama bir yandan 2.01 e gelmişiz, gitgide güzelleşiyor iş yeri hoparlörüne nasıl bağlanabilirim onun planlarını yapıyorum. arkası dönük thomas p heckmann’ı görüyorum sanki, kulaklarından tanıyorum. yok yok, kesin eli değmiş diye geçiriyorum. ben bunlarla cebelleşirken görüşme yapacağım eleman konuşarak yaklaşıyor.

2.26 da teslim olmuşum artık. parça eleman konuşurken bana aslında omuzlarının üzerinde olmayan akvaryumun içindeki sarı prenseslerin bir o yana bir bu yana gidişini izlettiriyor. eksikten yüksekten bahsediyor, çaresiz öne arkaya sallıyorum başımı. 6.13 de cennet kapısı gıcırdıyor. hah, tam işte orada azat ediyor beni, başka bir işe koşuyor.
    sonrası işte aynı açılıp kapanan kapılar.. prensesler.. listeler.. koşturmacalar..
    parça bitimine yakın yakalıyorum ekranı velvet yazıyor daha güzel tarif edilemez diyorum, bırakıyorum kalbimi.

tanım: tanımamam için minicik bandananın kar etmeyeceği çılgın çocuk.

entry sonrası all night long editi: o da beni tanımış olacak ki, bandana hediye etti. velveti de çalsa iyiydi ama artık bir dahakine.
  • muhteşemdi zorlu'da. iyi ki var.
  • walpurgis night gibi mükemmel bir parçanın sahibi genç prodüktör. tam benim zevkime hitap eden bir parça koymuş ortaya bu arkadaş. techno'nun içindeki o depresif ve karanlık yönü çok iyi kullanmış. 27 nisan'da canlı dinleyeceğiz, bakalım bize nasıl bir set dinletecek. umarım canlı performansı hakkındaki kötü yorumlar doğru değildir. duruma göre editleyeceğim.

biraz geç gelen edit: performans mükemmeldi. darmaduman etti bizi. katıldığım techno etkinliklerinin sıralamasında ilk sıralara oynar.
hesabın var mı? giriş yap