şükela:  tümü | bugün
  • bugün malum medyayı takip eden akrabalarım tarafından whatsapp'ıma gönderilen haber.

haber

yeni akit 'laikçileri çıldırtacak haber' diye başlık atmış. link

açıkçası şaşırdım. altından bir üçkağıt çıkmasa iyi. böyle yarışmalarda baya sabıkamız var. umarım buradan da böyle bir şey çıkmaz. örneğin

edit: (#93992987) (#93993586) (#93991652) görünen o ki yine bir yalan, abartılmış havuz medyası klasiği ile karşı karşıyayız. ilave olarak imam hatip liselerinin - bu haber doğru bile olsa- böyle öğrencileri devamlı olarak yetiştirecek altyapısı, vizyonu, amacı yok. ülke içerisinde yapılan sınavlarda bile istikrarlı bir şekilde sona oynayan okullar bunlar.

edit 2: imkansız görev diye bir şey varmış. link
    haberin doğru olduğunu savunan yazarlara da yer verelim: (#93995697)
    çaylak kardeşimiz: (#94001424)
    ödül aldıklarına dair bir uyarı: (#93993725)
  • (bkz: imam hatip başarısı görünce suspus olan ekşici)

edit: göremedik hala robotu bu arada. milleti etiketleyeceğine az detay vereydin akit.
  • laik olarak çıldırdım balkondan sarkıyorum şu an. manyak mıdır nedirler..
  • şu robotu ve yaptığı imkansız görevi görmek için tıkladım. her zamanki gibi bomboş bir haber ile karşılaştım.

bir ara 3 kişinin katıldığı bir yarışmada üçüncü olmuştum. o geldi aklıma nedense.
  • başı açmakla uzaya çıkamadığımızın göstergesidir.. 100 yıldır laik laik bir halt yapamıyoruz ama fransız şarabını övüyoruz, latin gibi dans ediyoruz.. sonuç ; yine benim başörtülü bacım başarıyor.. kudurun..
  • tuvalet kağıdından hallice olan bu nakit gazetesini çomarlar dışında dikkate alıp okuyan varda sanki.
    edit:ben kendim bir laik olarak balkon demirinde barfiks çekip parende atıyorum şuan.
  • laikçiler kim amk?
  • pardon, robot nerede acaba?
    diy projesini andıran bir şey gördüm ben ama yine de robot hakkında bir cümle okumak isterdim. ne işe yarıyormuş robot?
  • haberi duyan ikibin beş yüz civarında laikçi çıldırmış diyolla. özellikle izmir ve kadıköy ruh ve sinir hastalıkları hastanelerinde yer kalmamış.