şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vodafone arena kombine transferi başlığında karaborsa yapan yazar.
  • (bkz: coupling)
  • eğer birine "orospu çocuğu" dediyse dediği kişi mutlaka hak etmiştir. (ki zaten bundan rahatsız olan yazarın nick altına bakıp nasıl bir tip olduğunu görebilirsiniz.) ayrıca kendisi 1 ekim 1997 beşiktaş psg maçında tribündeydi, siz neredeydiniz?

beşiktaş'ın hocasını eleştirmek yasak mı? eleştiri olmadan gelişme olmaz. ben yıllar önce forzabesiktas forumundan doğruları söylediğim için kovulmuş adamım. peki konu neydi biliyor musunuz? stadın yıkılması gerektiğini söylemiştim. artık modern bir stat gerektiği, aksi halde endüstriyel futbola yenik düşeceğimizi, hakemi etkileyen bir stat ve taraftar davranış şekline (maç izleme konusunda) sahip olmamız gerektiğini yazmıştım. "çok duygusal" çarşı adminleri atmışlardı siteden. (ileri görüşlü adamlarmış bedava bilet alamayacaklarını anlamışlar) aradan 8 yıl geçti. stat yıkıldı. o adminler olimpiyat stadı'na gitmemek için passoligi bahane ettiler. ben olimpiyattaydım her maç. sonra stat yapıldı. passolig bahanesi buhar oldu.

özetle eleştiri varsa gelişme olur. eleştirmeyen adam günü yaşar ve başarıya katkısı olmaz. eleştiren adam geleceği kurtarma peşindedir. aslında eleştirebilenler gerçek beşiktaşlıdır. çapsız olanlar diğerleridir. eleştirenlerin katkılarına sülük gibi yapışırlar işin sonunda.

son not: karaborsacı olduğumu iddia eden arkadaş beşiktaş - lyon maçında herkesin 500 liradan sattığı bileti benden gişe fiyatına istedi. ben de "altını çizerek" maça gideceğimi, gitmediğim maçlarda gişe parası bile almadan bedavaya devrettiğimi, ancak zaten gideceğim maç biletini istediği takdirde gişe fiyatından veremeyeceğimi söylediğim halde, kızıp karaborsacı yaftasını yapıştırdı. zaten biletimi de kimseye satmadım. maça gittim. he çok önemli mi? değil! benden bedava bilet alanlar zaten benim iyi niyetimin farkında. bu bana yeter. üzüleceğim tek konu, sadece internette yazıldığı için bir bilgini doğru olduğuna inanan insanlarla aynı oksijeni tükettiğimi bilmek. yazık bu ülkenin geleceğine. bu iq temeline kurulu olmamalı.
  • (bkz: #75878229)

konyaspor'un golünü, beşiktaş futbolcusu pepe'nin elle kesip, konyaspor'un iki puanını, beşiktaş'ın çaldığını söylememden dolayı, bana edepsizce küfür eden, beşiktaşlı müptezel.
  • hakaret etmeden düşüncesini belirten iki yazara açıkça küfür eden bir yazarımsı.
    ayrıca sözlükte flood yapmak da yasak ama bu yazarımsı "insan" bunu bilmiyor herhalde.
  • küfür etmeden fikrinizi belirtince "hop bir engel daha tişikkilir silikman" mesajını atmayı görev bilen ergen.