şükela:  tümü | bugün
 • avustralyalı metalkorcu abiler."when goodbye means forever" adında bir albümleri var.sanki atreyu'dan fazlaca etkilenmişler.yoksa banada öyle geliyo olabilir.fena değiller ama.
 • 2000 yilinda kurulmus metalcore grubu. 2007'de grup dagildi. jona weinhoffen 2009 da cikip(hayvan 2 sene sonra) yok oyle bir $ey arkada$im dagilmadik dedi takiliyoruz sadece her an her $ey olabilir dedi.

  line up $oyle;

  michael crafter – vokal
  jona weinhoffen – gitar, klavye, vokal
  kevin cameron – gitar
  sean kennedy - bass
  jj peters – davul

  fanboylardan biri vokalist ayrildi diye yazmis lastfm sayfasina ama tabii ki elin fanboyuna kanip buraya gelip haber yapmiyoruz. onu da siz ara$tirin layn.
 • bir süredir bring me the horizon fanboylugumun merakıyla, jona weinhofen'ın asıl grubu buymuş, bir dinleyeyim bakayım diyerekten bir gün açtığım, o günden beri durmadan dinledigim grup.

  hani bazı insanlar olur, tanışıp 5 dakika muhabbet ettikten sonra 40 yıllık arkadaşmış gibi takılmaya başlarsınız, bu grup da öyle işte.

  özellikle brutal vokallerle genelde refrain bölümlerinde giren clean vokal arasındaki uyum, kafa dağıtmaya birebir bir duygulandıran bir gaza getiren şarkı sözleri, olmadık anlarda akıla gelip hangi şarkıydı yav bu dedirten gitar riffleriyle ayakta alkışı alıyor benden.
 • metalcore ve deathcore türlerinin paslaştığı yıllarda 'music for the recently deceased' adlı efsane bir albüm yapmış gruptur. zaten bu albüm de iki türün melezi gibidir, taa lisede dinliyordum ben bu grubu, hem de ne dinlemek, ed butcher'lı zamanlarını bilirim. bir ara dağıldılar ve 2011 yılında tekrar toplandılar, 2014 başında beloved adlı albümleri çıktı en son, şimdilerde ne yaptıklarını bilmiyorum. ek olarak, davulcuları jj peters deez nuts vokalistidir.
 • tiineyc trenchcoat mafia üyelerinin fentezi olarak bir gün gururla söylemeyi kurguladıkları öç-yönelimli cinayet cümlesi.

  hatırlatma şeysi,
  (bkz: columbine)
 • efendim kendilerinin yeni albumleri "music for the recently deceased" cikmi$tir. dinleyiniz dinletiniz. vokalle ilgili ilk yorumlar ise oncekinden daha iyi oldugudur.
 • abidik gubidik isimlerine bakmazsak music for the recently deceased adlı taş gibi albümü yayınlamış melodik death metal/metalcore'cu güzel insanlar.