şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tarihler 25 mart 1984'ü gösteriyordu. anavatan partisi'nden aday olan gökçek keçiören'e belediye başkanı olmuştu. durdurulamaz yükselişin belki de başlangıç noktası olan bu durum gökçek'in siyasi kariyerinin ilk adımıydı.

    önce milletvekilliği daha sonra ise refah partisinden ankara büyükşehir belediye başkanlığına yükseldi. daha gelir gelmez ilk iş ben böyle sanatın içine tükürürüm diyerek fikirlerini ortaya koymuştu.

    kimse tehlikenin farkında değildi ve 1994 türkiye yerel seçimlerinin ardından yeniden 1999 türkiye yerel seçimleri'nde ankara büyükşehir belediye başkanı oldu.

    artık bu bir zincir haline gelmişti. bitmeyen metro inşaatları, çılgın saat projeleri (bkz: melih gökçek'in çılgın hareketli saat projesi), musluktan akıttığı ve koca bir şehri musluktan su içmemesine vesile olması gibi bir çok yaratıcı düşüncesi gökçek'in sonunu hazırlamaya başladı.

    tüm bunlar yaşanıyordu fakat melih gökçek'i sevmeyen halk sayın cumhurbaşkanımızı çok seviyordu. bu yüzden istemeye istemeye veriyordu gene reyini i. melih gökçek'e.

    fetö'nün ortaya çıkışı, ankaragücü'nün küme düşmesi, bülent arınç'ile yaşanan parselleşme sorunu, ve en önemlisi 17 ağustos 2015 ankara bulvarı'nın kapatılması üzerine işe geç kaldığım için işten ayrılmak zorunda kalmamın etkisiyle ettiğim beddualar.

    tabi bir tek siyasi olarak yükselmedi kendileri. yanında ailesi, akrabaları, bu yolda dost bildiklerini de yanında yükseltti.

    (bkz: osmanlıspor fk)
    (bkz: osman gökçek)

    aklıma iki tane geldi. eminim binlerce gücünü paylaştığı insan vardır.

    bu yükselişten rahatsız olan sayın cumhurbaşkanımız olaya elini attı. önce oğlu osman gökcek ankara ticaret odası seçimlerini kaybetti çünkü artık reis'in hareket alanına girmeye başlamıştı.

    (bkz: gürsel baran)
    (bkz: emine erdoğan)

    daha sonra ise tüm çabalarına rağmen 28 ekim 2017 tarihinde sayın cumhurbaşkanımız tarafından görevinden alındı.

    şahsım adına sevindim.

    ve bugün ise osmanlıspor fk küme düştü.

    alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

    unutmadan şunu da ekleyelim

    (bkz: belediyenin önündeki fıskiyeyi kim kırdı)
    (bkz: 28 mayıs 2013 taksim gezi parkı direnişi)
    (bkz: gezi parkı)
    1 2 3 çapulcular oldu mu?
  • ankaragücü'nün süper lige yükselmesi ile de moralman darbe yiyen kişinin çöküşü.
  • keske bende boyle coksem derdirten cokus. ankaranin yarisi adamin diger yarisida oglunun ....
  • yükselmesi gibi çöküşü de başkaları istedi diye olmuştur.
    kendi emeği, dürüstlüğü, mert ve ahlaklı hayatı olmayan her insanın eninde sonunda yaşayacaklarını yaşamıştır. buna sebep olanlar da bunları yaşayacaktır.
    darısı çökertenlerin başına.
  • bir kac güne kalmaz yilmaz özdil yazi yazacak:

    rte - kasimpasa - ibb

    a. gül - kayseri

    melih gökcek - osmanli.

    bunlar sayesinde bu takimlar birinci lige ciktilar, gökcek captan düsünce takimini da düsürdüler diyecek.

    belki aradan diyarbakir - altay macina da dokundurur.

    entry burda kalsin haftaya hatirlatirim yaziyi yazinca.
  • ankaralıların buna yılarca nasıl verdiğini hala anlamış değilim. ulan neyin kafasını yaşattı size. ama bu din sömürücülüğünün ekmeğidir. yazmaya üşendim şimdi siktir edin giden gitti malvarlığına da el konulsaydı iyiydi.
  • tam anlamıyla gerçekleşmemiş çöküştür.

    bu çöküşün bir de akp iktidarı kaybederse ikinci perdesi olacaktır, başkanlığı sırasında ankara'da neler yaptı bir bir ortaya dökülüp soruşturmalar peş peşe geldiğinde asıl çöküşü o zaman görecektir.

    inşallah kalkacak uçakta melih gökçek için yer vardır. *
  • akhisar son 2 maçını kaybederse osmanlı ligde kalıyor henüz düşmedi.
  • bu adamın görevden uzaklaştırılmasını iyi analiz etmek lazım. gökçek ankara da imar yolsuzlukları ve belediye ihalelerini kullanarak inanılmaz bir rant düzeni yarattı ama bunu yukarıyla paylaşmadı. akp gökçek'i göndererek bu rant düzeninin direksiyonuna geçti. bu devran belediye akp den gidene kadar gider. hep dediğim gibi, türkiye de gerçek problem muhalefetin güçlenememesi.
  • asil cokus gecmis dalavareler incelenmeden olmaz...