• gökçek'in gecenin köründe attığı tweet'te görülebilir;

"ya kendiliğinden meclisde yola geleceksin.
    ya da yola getirileceksin..."

kayyum mu atarsınız, görevden mi alırsınız, şiddete mi başvurursunuz, ankapark'taki dinozoru mu yoksa kızılay'daki şişme gorili mi gönderirsiniz? ne yaparsınız melih bey? bi açıklayın hele.

edit: görsel
  • “yalnız i. melih gökçek’in takip ettikleri ve bahsettikleri yanıtlayabilir”

hahaha. adam olumsuz yorum görmemek için kısıtlamış. ya böyle bir iğrençlik yok gerçekten.
  • ib melihin içeri alınacağı günler uzak değil, bu kadar yolsuzluk yapıp elini kolunu sallayarak dolaştırtmazlar adamı devran döndüğünde. bu kadar ciyaklaması da bu yüzden. yusuf yusuf.
  • ısıracak köpek havlamaz. bu saatten sonra arkasında duracak akp liler, onunla beraber çöpe giderler.
  • yalnız ne yalamışlar adamı yorumlarda.
  • yorumu da bir tek kendi takip ettiklerine açmış:)
    tam akp’liye göre iş.diğerlerini sustur, yalakalar yalasın.
    geçenlerde hakaret filan etmedim, bir şey sordum, iş edinmiş, beni engellemiş.
  • havlayan şişme dino ısırmaz.
  • oooo korku baya büyük, bildiğin korku tehdidi bu.
    mansur başkanım ne yaptın sen, nasıl bir yerlerine dokundun ki delirdiler iyice.

arkandayız başkanım, sen sakın bildiğinden dönme. sadece ankara değil tüm türkiye'nin sana çok ihtiyacı var. biz seninleyiz, sen bunu sakın unutma.
  • mansur başkan ne güzel koymuş lafı "masaya çık tepin istersen" sayın gökçek görevden alındığın gün senin olayın bitti. anca iki twit atarsın bir de beyaz tv de maaşlı çalışanlarına kendin methettirirsin. senin artık akp camiasımda bile itibarın sıfır. bunu anla. milletin alın teri ile aldığın dinazorların üstüne çıkıp tepinsen bile bu değişmez.
  • akplilerin bu tehditvari itirazları bir şeylerin sonunun geldiğinin göstergesi. benim merak ettiğim her şey bittiğinde bu i.melih olsun arınç olsun nagehan olsun ne yapacak nereye kaçacaklar acaba.

tarih tekerrürden ibarettir. kaçacaksınız siz de dedeniz gibi.
hesabın var mı? giriş yap