şükela:  tümü | bugün
  • bakıyorum da hala israili destekleyenler, filistin için yapılan haykırışlarla taşak geçenler var. onların bazılarının bu aralar anladığı dil bu. harfler arasında boşluk bırakıyorsun ve o boşlukları nefretleriyle, kinleriyle dolduruyorlar.

kendi görüşlerinin dışında bir entry girilir ve hepsi 2. entry bilemedin 3. entryi beklerler ezmek, dalga geçmek, fava boğmak amacını güderek. adam akıllı "bak kardeşim öyle değil böyle" deseler belki de dalga geçtikleri adamı kazanacaklar ancak işte bunlar burda da böyle kaybediyorlar, tüm memlekette de.

velhasıl kelam, israil bir terör devletidir ve iktidarın sadece lanetlemesini ben de saçma buluyorum artık. ancak şundan eminim. bazılarınızın istediği gibi daha fazlasını yaparsa, sadece sizlere birer siyası koz daha verecektir. a dese b dersiniz, b dese c.. sizlerin bahanesi bitmez. umarım tarafını tuttuklarınız iktidara gelir ve siz de görürsünüz sandığınız gibi olmadıklarını...

mustafa kemal paşa'yı sizler soğuturken tavırlarınızla, bizler sevdirmeye çalışıyoruz. bizler atalarımızın başkomutana nasıl saygı ve sevgi gösterdiğini sizin yüzünüzden ondan soğuyan yavrucaklara anlatıp o sevgiyi tekrar kazımaya çalışıyoruz.

eğer yazdıklarımı anlamadıysanız araya birer boşluk koyunuz. hakeza, benim ümidim yok.
  • tarihinden,kültüründen uzak neslin ilgisini çekmeyen başlık,müslümanlık değil insanlık bile bir şeyler ifade etmiyor artık birilerine.
    (bkz: quentin tarantino denince akla gelenler)
    quentin amca daha ilginç geliyor gençlere.
  • cumhurbaşkanımız yahudi cesaret madalyasını hemen iade etsin israil ile ticari diplomatik bağları kessin.herkes konuşur ak parti yapar.
  • erdoğan mavi marmara için bana mı sordular giderken dedi yeğenim. sen bize niye çatıyorsun?
  • başka birşey yazmaya gerek yok.

"israil terör devletidir!"
  • (bkz: t a m a m)
  • (bkz: t a m a m)

akp iktidarı döneminde aynı israil devleti ile yapılan ticari ve askeri anlaşmaların dört kat arttığını düşünürsek ülke olarak terör ile işbirliği içindeyiz demektir.

yahudi cesaret madalyası olan uzun boylu siyasetçi kimdi?
  • israil tohumlarıyla beslenmiş, israil meyve ve sebzelerini tüketenlerin, bir takım oksijenli solunum tepkimesinden çıkan enerji neticesinde sozluk platformuna nakşettiği söz öbeğidir.
    .
    ülkemizin israil ile yaptığı ticari anlaşmalarının ne kadar geliştiği: https://www.ekonomi.gov.tr/…rl-state%3d18b6vggchs_5
  • israil kimseyi takmayan kendi kafasına göre şiddet uygulayan dünyada benzeri olmayan bir terör devletidir.
  • biz genişletilmiş ortadoğu eş başkanlarından biriyiz diyeni akıllara getirmiştir.