• ulan bir başlıkta da duyar kasmayın, komik işte.
  • ayı gibi güldüğüm video
  • canım sıkıldıkça gülmek istediğimde açar dinler, eşşekler gibi gülerim, hayatımda hiç bir videoya buna güldüğüm kadar gülmedim, bir de arka planda gülen bir counter oyuncusu daha var, o da gülme krizine girince daha da bir gülüyorum. pakistan'da bir ilkokulda kadın bakanın yanında ingilizce “i will die for pakistan” diyen potansiyel canlı bomba çocuk videosunun altına da biri “i selled my wife for internet connection.” yazmış diye durumun vahametini bile unutup tekrar uzun süre gülme krizine girmiştim.
  • coook uzun zamandir boyle gulmedigimi bana hatirlatan video. magaraya internet baglatir baglatmaz 7-8 kez izledim.

link birakalim
  • (bkz: gülmedim)
  • efsane ya, 4 yıllık vidéo ama hala komik
  • pek fazla gülemedim. bizde olan mizah hakikaten hiç bir ülkede yok. adamın yarıldığı şey bizim tebessümleyeceğimiz bi yorum sadece.

ülke olarak bi çok noktada geride kalsak dahi mizah üreticiliği konusunda üzerimize yok.
  • ulan yıllar sonra aklıma geldi açıp izledim hem güldüm hem adama üzüldüm tekrar. o hayvanoğlu hayvanın gülmesi de videoyu baya komik yapıyor.
  • buna gülmek, özellikle de bu mevzuyu gerçek sanarak gülmek apaçık düşük zeka belirtisidir. sadece komik olmaya çalışan bir online dilencinin ırkçılığın dibini ekmekle sıyıran cümlelerinden ibaret.

lafa gelince ota boka ırkçılık yaftasını yapıştırırsınız, ırkçılar geri zekalıymış ehi ehi dersiniz ama bunun gibi bir kalitesizliğe osura osura gülersiniz.
hesabın var mı? giriş yap