şükela:  tümü | bugün
  • saw da jigsaw un kasetlerinde kurbanlara söylediği ilk cümle. son cümlesi bende saklı.
  • "yiyosa gel güngörene" gibi bi cevaba rastlamıştım bu lafa forumun birinde.
  • jigsaw'un, bu lafı söylerken ki ses tonuna hasta olmuşumdur hep.
  • 8284 nesline ait bir yazar.
  • kendin pes edeceksin ben sadece rol yapacağım 2 yıl içinde okulu bitirmen için sonra herseyine evet diyen ben bu oyunu bitirecegim bitirirken yüzümdeki intikamdan zaferle çıkan ifadeyi görmek canını acıtabilir ama bunu bana şuan yaşattıklarına say
    en başta son şansımsin demiştim hatırlıyor musun son şansı kullanarak insanların ne kadar bencil , yalancı,ikiyüzlü ,şekle önem veren , 4s kuralından vazgeçmeyen, çıkarcı, fedakarlığı görmezden gelen, sen yaparsın onlar seni kullanır mantığından olan, allah i para olan , zora düşsen ayağını kaydirmak için fırsat bekleyen , canını yakmaktan zevk alan, seni gözünün yaşına bakmadan ortada bırakacak olan insanlara asla güvenilemeyecegini tekrar hatırlattigin için gözüme soktuğun, kafama gerçeği vurduğun için
    bundan sonra kalbimi kırman beni etkilemeyecek bilmelisin şu an samimiyetsiz biri olacaksın sonra tekmeyi yiyeceksin bundan sonra birilerinin son şansını tüketirken bir bedeli olabileceğini düşünürsün umarım
    üzgünüm canım sen ağır şeyler yaşamışsin ya sana zaman vermem ve her lanet aşağılayıcı ilgisiz sadece silmeye yönelik davranışını görmezden gelmem gerek ya bunları bedelsiz olacağını düşünemezsin herhalde bedeli ağır olacak sen çok zekisin anlamalisin aslında ama bakacağız herseyi açık söyleyeceğim kaybetsem umrumda olmayacaksin çünkü , ayrılmayacagim korkma ama sevgim ve samimiyetim gerçek olmayacak sadece zaman tanıyorum 2 sene sonra ne olacağı anlaşılır zaten
    tamamen masumsan beni anlamaya çalış çünkü ben böyle yapmadıkca ama sen böyle devam ettikçe beni düşünmedikce benim de zamana ihtiyacım olduğunu bulamadıkca ben yaşamaya dayanamayıp intihar edeceğim yoksa o yüzden 0 sevgi beklenti samimiyet hüzün yüzde yüz ikiyüzlülük samimiyetsizlik umursamazlık

çünkü senin yüzünden i want to play a game karar verdim senin davranışlarının başarısı tebrikler doğruluk bir şeye yaramıyor yine öğretildim ve yaşasın 4s
  • efsane sözdür. ingilizce bilmeyen bir arkadaşım ' ı was play game ' derdi , çok gülerdik. sonunda doğrusunu öğrettik. kesinlikle ezme amaçlı değil bir zamanlar bizde bilmiyorduk.
  • sözlüğün en akıllı yazarlarındandır efenim. sevilir, sayılır himayeye alınır.

ekooo
  • bu lafı duyduğuma aklıma direk tuzlardan yapılmış labirentin içerisine atılmış böcek geliyor ve göz yaşlarımı tutamıyorum. ne kadar ruh hastası insanlar üredi şu dünyada.

http://weknowmemes.com/…g-wanna-play-a-game-saw.jpg