şükela:  tümü | bugün
 • elvis* tarafından icra edilmiş bir ira kosloff&maurice myrels şarkısı.

  neşeli gibidir hüzünlü gibidir pek anlaşılmaz. buyrun sözleri:

  hold me close, hold me tight
  make me thrill with delight
  let me know where i stand from the start
  i want you, i need you, i love you
  with all my heart
  ev'ry time that you're near
  all my cares disappear
  darling, you're all that i'm living for
  i want you, i need you, i love you
  more and more

  i thought i could live without romance
  before you came to me
  but now i know that
  i will go on loving you eternally

  won't you please be my own?
  never leave me alone
  'cause i die ev'ry time we're apart
  i want you, i need you, i love you
  with all my heart
 • açık ara elvis presley'in en underrated şarkısı olduğu sözlükten de görülebilir. 2003'ten beri sadece bir entry yazılmış, o da başlığı açan arkadaş yazmış. elvis'in ilk dinlediğim ve belki de en sevdiğim şarkısıdır. şimdi bu şarkı 1956 yılında yayınlanmış ve country listelerinde ilk numaraya yerleşmiş. o zamanlar daha billboard hot 100 daha yokmuş*. onun ilk versiyonu gibi bir şey olan billboard top 100'de 3 numaraya kadar yükselmiş, ayrıca diğer birçok listede ilk sıraya kadar çıkmış. single'ın b-side'ında my baby left me yer alıyor.

  elvis en iyi vokal performanslarından birini bu şarkıda göstermiştir. inişleri, çıkışları, until kelimesinin "u-u-u-ntil" olarak söylenmesiyle bile efsane bir parçadır. bazı cümleleri elvis öyle söyler ki cümlenin başını başka adamın, sonunu başka birisinin okuduğunu düşünürsünüz. o derece süper vokal yapmış adam. ama nedense pek fazla bilinmez. ünlü bir şarkıcı falan olsaydım cover yapılacak şarkılar listemde ilk sıralara oynardı bu şarkı. o derece!
 • elvis presley'in çok duru, naif bir şekilde seslendirdiği hak ettiği değeri bulamadığını düşündüğüm şarkısı. daha şarkının girişinde direkt içine çekiyor.