• bu çocuğun dünyadaki en ağır fanlarından biriyim sanırım. daha 6 yaşında bebeyken, facebook'ta "iain loves theatre" sayfasından tiyatro / müzikal kritikleri paylaşırdı. aman allahım yok böyle eleştiriler, yok böyle analizler. şimdi tekrar baktım da yüzü aşkın oyuna gitmiş, hepsini de aynı tutkuyla anlatıyor. 7 yaşında sting'le efsane bir the last ship röportajı var, o yaşta o özgüven nereden geliyor ibretlik, izleyin.

young sheldon'dan bahsetmeye bile gerek görmüyorum. muhteşem oyunculuğu beni hiç ama hiç şaşırtmadı.

çocuğu her gördüğümde çocuk sahibi olasım geliyor, nazar değmesin.
  • (bkz: young sheldon) dizisinde gösterdiği sheldon cooper performansı ile müthiş bir performans sergileyen çocuk. televizyon ekranında daha önce olmayan bir karakteri canlandırsa işi daha kolay olabilirdi ama sheldon karakteri, daha o doğmadan önce ekranda idi ve malum, sheldon'ın çocukluğunu oynamak izleyicide ayrı bir beklenti yaratıyordu. bu çocuk bunun üstesinden mükemmel kalktı, bu diziden sonra ne yapar bilinmez ama sheldon karakteriyle çok iyi bütünleşmiş, bravo diyorum
  • 2008 doğumlu amerikalı çocuk oyuncu. bu çocuğun yolu çok açık. ilerleyen tarihlerde kendisini the big bang theory'den tanıdığımız sheldon cooper karakterinin çocukluğunu anlatan young sheldon dizisinde göreceğiz.
  • young sheldon 'da sheldon'un çocukluğunu oynayan oyuncu.jim parsons'la beraber ellen show'a katılmış ve baba -ogul gibi gözüküyorlar . orda çok daha küçük olmasına rağmen konuşkan ve her an ekranı ısırmalık tatlı tatlı konuşması var. big little lies dizisinde de oynamış . ergenlikte bu sevimliligi kaybetmezse çok daha güzel yapımlarda göreceğimize inanıyorum.
  • çok yakışıklı bir şey olacak.
  • keltoş kafasıyla ilk defa big little lies'da görmüştüm. link, daha sonra young sheldon'da da izledim ve bayıldım, zaten herkes bundan bahsetmiş. sevimlilik abidesi resmen, ve çok da iyi bir oyuncu. nicholas hoult'un about a boy'daki hallerine benziyor. büyüyünce de muhtemelen böyle bir şey çıkacak ortaya: link
  • hiç yazılmayan bi bilgi vereyim. big little liars dizisinde ziggy chapman rolünde oynuyor. üzücü bir hayatı var
  • 2017 yapımı festival filmi (bkz: i'm not here) da j.k.simmons ın çocukluğunu oynayan ufaklık.
  • young sheldon'u izleme sebebi. big little lies'ta da çok iyiydi ama burda ön planda olmasının da etkisiyle ışıl ışıl parlıyor resmen. ayrıca cidden aşırı sevimli ve insanda çocuk sahibi olma isteği uyandırıyor.
hesabın var mı? giriş yap