şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sade ve kaliteli tisortleri uygun fiyata alip, ayni zamanda koruncuk vakfı' na bagista bulundugunuz bir eticaret projesi. http://www.iamnotbasic.com/pages/hakkimizda

  http://webrazzi.com/…ckolik-kurucularindan-yatirim/
 • bu aralar yeni bir marketing çalışması mevcut olan marka:
  http://yeni.iamnotbasic.com/…d654&mc_eid=7ba8aa8838

  sadece mail adresinizi ağlarına ekleyip onaylamanız ile verilen linkten mail kaydı yaptıran 10 kişi için 1, 25 kişi için 4, 50 kişi için ise 12 t-shirt kazanıyorsunuz. bir nevi saadet zinciri.

  t-shirtler basic, desensiz, baskısız fakat kesimleri çok estetik değil fikrimce ve de koton, h&m, bershka, pull and bear gibi markalara nazaran daha yüksek kar marjına sahip fiyatlarıyla piyasada handikaplı bir durumdalar. 40 liradan başlıyor t-shirt fiyatları. model seçenekleri de basic düzeyde sınırlı.
 • 1 yıllık t-shirt ihtiyacınızı karşılıyoruz diye kampanyaları başlamış:

  [http://yeni.iamnotbasic.com/kampanya?kolid=87jrn http://yeni.iamnotbasic.com/kampanya?kolid=87jrn]
 • http://iamnotbasic.kickoffpages.com/?kid=88r87
  bedava tişört kazandıran site. şurdan kayıt olsanız da ben de şu final döneminde biraz mutlu olsam.
  hem siz kazansanız hem ben, ne güzel olur a dostlar.
 • bedava tişört veren firma. ayrıntılı bilgi için:

  http://iamnotbasic.kickoffpages.com/?kid=88rnb
 • kumaşını ve kesimlerini seviyorum. şimdi de beleş tişört marketingi yapıyorlarmış sanırım. ben arkadaşlarıma size mail gelecek, girin onaylayın tişört kazanacağım desem aralarında 5'er lira toplayıp "50 liralık tişört için girdiğin şekillere bak" diyip bana o tişörtü alırlar. üstüne küfür yediğimle kalırım ama aslında güzel kampanya.
 • eşimin sabahtan beri bir yolunu bulup t-shirt kazanmaya çalıştığı site. iş en son buraya entry girmeye zorlamaya kadar vardı. her istediğimde çay su gelecekse bir el atmanız lazım.

  http://iamnotbasic.kickoffpages.com/?kid=89dn9
 • sikko tişörtleri 40-50 liradan satan site. kargo ve bağış ücretini düştüğünüzde bile pahalı kalıyor ürünleri.
  bilindik markalardan daha uygun fiyata ve kaliteli tişört almak mümkün pekala.
 • kaliteli olduklarını fazlasıyla iddia ettikleri için bu entry'i yazmak istedim. bedava tişört kazanan bir arkadaşıma gelen ürünün paketini beraber açtık ve çıkan ürünün kaliteli kavramıyla uzaktan yakından alakası yoktu. bedava olduğu için normal sattıklarından farklı bir ürün göndermiş olabilirler belki ama bizim gördüğümüz ürün 49 tl edere sahip değil maalesef.
 • bir balon olduğunu düşündüğüm tişörtçüdür. ben de birçok kişi gibi yakası-paçası, kolu, beli, boyu doğru dürüst tişört bulamamaktan yakınırım. web sitesini bir şekilde keşfettim ve iki adet tişört aldım. fakat tam bir hayal kırıklığı olduğunu söylemeliyim. neden mi? bol tişört giymeyi sevdiğimden xl aldım ve tişörtlerimi yıkadığım zaman (30 derecede ve 600 devirde sıkarak) gördüm ki hem bordonun renginde bir değişme oldu hem bedenler belirgin şekilde küçüldü hem de en önemlisi yıkama sonrasında tişörtlerin eteklerindeki ve kollarındaki dikişler dönerek dışarı çıktı. ikiler, atalar ve hatta lcwaikiki'den aldığım tişörtlerin çok daha iyi olduğunu söylemek zorundayım. ben umduğumu bulamadım.