şükela:  tümü | bugün
  • avm'de 20 liraya satılan t-shirt'leri 50 küsür liraya ittirmeye çalışan vasat marka.

bunlar da yeni türedi. güzel bir font, ingilizce motto. butik bir hava. 2-3 instagram influencer'ı bağla. ver gazı millete.

ürettiğiniz ürünlerin bu kadar kötü olabileceğini düşünmemiştim :( hayal kırıklığı.
  • sikko tişörtleri 40-50 liradan satan site. kargo ve bağış ücretini düştüğünüzde bile pahalı kalıyor ürünleri.
    bilindik markalardan daha uygun fiyata ve kaliteli tişört almak mümkün pekala.
  • son derece sıkıcı modelleri, acayip fiyatlara kaktırmaya çalışan marka. ayrıca artık öyle basic tişört bulamama devri de geçti bence. oxxo'da çeşit çeşit var benzerleri yarı fiyatına. hm desen keza.
    acilen fiyatları yeniden gözden geçirip, yeni modeller, farklı boylar üzerinde çalışmaları gerek bence.
  • indirime girerken bazı ürünlerin ilk fiyatlarını yükselterek müşterilerini aptal yerine koymak gibi tatlı huyları olan bir site <3
    bakınız normalde 69 tl'ye satılan tshirt, indirim haftasında birden 94 tl'ye çıkıyor ve olağan fiyatı indirimli diye sunulabiliyor.
  • fazla yüksekten atan sözde giyim markası.
    kanıt için (bkz: fiyatları)
  • bir balon olduğunu düşündüğüm tişörtçüdür. ben de birçok kişi gibi yakası-paçası, kolu, beli, boyu doğru dürüst tişört bulamamaktan yakınırım. web sitesini bir şekilde keşfettim ve iki adet tişört aldım. fakat tam bir hayal kırıklığı olduğunu söylemeliyim. neden mi? bol tişört giymeyi sevdiğimden xl aldım ve tişörtlerimi yıkadığım zaman (30 derecede ve 600 devirde sıkarak) gördüm ki hem bordonun renginde bir değişme oldu hem bedenler belirgin şekilde küçüldü hem de en önemlisi yıkama sonrasında tişörtlerin eteklerindeki ve kollarındaki dikişler dönerek dışarı çıktı. ikiler, atalar ve hatta lcwaikiki'den aldığım tişörtlerin çok daha iyi olduğunu söylemek zorundayım. ben umduğumu bulamadım.
  • sade güzel ürünleri var ama anlamsız pahalı. kaft'ı tercih ederim.
  • basit ama mükemmel tişörtler ürettiklerini söylüyorlar. her insanın ihtiyaç duyduğu düz tişörtleri mağazadan alacağının yarı fiyatına sattığını iddia ediyorlar.
    2 yıllık yeni bir girişim yapmışlar. uğraşmışlar didinmişler. istanbuldaki bir fabrikaya ürettirmişler.
    mottoları düzgün ve güzel tişörtler üretmek. geri dönüşüme göndermek için özel paket koyuyorlarmış kargonun içine. ayrıca ürünleri çok tatlış paketliyorlarmış.

gel gelelim mağazadaki emsallerinin yarısı fiyatında olduğunu söyledikleri bu tişörtlerin fiyatları 53 tl den başlıyor. kısacası daha tam oluşmamış markaları için onlara para dökmemizi istiyorlar.

bilindik bir markadan alacağın basit tişört max 40 tl. ki 40 tl ödediğinde bile maliyeti 5 tl bile olmayan bir ürünün markasına para vermiş oluyorsun, marka ismi zara olduğunda ya da mango olduğunda. zaten mağazadan alırken para verdiğimiz şey etiket oluyor.

fakat ben şunu anlamıyorum. neden yeni kurulmuş 2 yıllık bir işletmeyken, adını yaymaya çalışıyorken, insanları salak yerine koyarak kazıklamaya ve etiketinize dünya kadar para dökmeye zorluyorsunuz be kardeşim.

bide müşteri yorumları sayfası koymuşlar ama yorum eklenmiyor. yalnızca ürünü ne kadar beğendiğini söyleyen tuğbanın, fulyanın, cerenin yorumlarını okuyabiliyoruz.

kısacası insanları salak yerine koymayı, kazıklamayı huy edinmiş ülkemin insanlarından bir çaba daha diyorum.

dümdüz tişörtlerini 50 tl ye satan markadır.
  • çok sıkı bir basic tişört kullanıcısı olarak söylüyorum, pardon ama beyler basic tişört için 53 lira istemek de biraz show bence. yani adın sanın yeni yeni bilinmeye başlayan bir firma olarak çok paralar talep ediyosun basic ürünler için.
  • bugun beyaz bir tisort almak icin girdigim websitesi. aylardir beyaz duzgun kesim bir tisort ariyorum, fakat ne dogru duzgun bir kumas kalitesi, ne de duzgun bir kesim bulabiliyorum. son umut sosyal medyada cok onerilen bu websitesine girdim, fakat bir tane bile kisa kollu beyaz tisort bulamadim, basic tisort satan bir firmada nasil beyaz tisort olmaz cozemedim, hatta yanlis mi bakiyorum diye 2-3 kere tekrar inceledim. ayrica diger tisortlere baktigimda da %50 polyester icerigi oldugunu gordum. kaliteli tisort urettigini soyleyen bir firmaya pek yakistiramadim.