şükela:  tümü | bugün
  • geceme gizem katmış suser. 2011 yılında girdiği bitcoin entry'si yerine yeşillendirseymiş daha makbule geçerdi. izle ve gör demiş hadi bakalım.
  • bana da "yaptıklarını biliyoruz. bizim neler yapacağımızı da izle ve gör." yazmış yazar.

noluyor lan?

bu bir black mirror yeni sezon virali olabilir mi? waldo filan.

webcam'im de bantlıydı oysa.

tırstım aq gece gece. hem benim mesaj kutum da kapalı.

nasıl ya?
  • netflix sen misin yoksa dedirten?
  • aynı mesajı bana da atmış kişi. ne yapmışım da ne yapacaksınız amk, noluyor lan?
  • herkese aynı anda aynı mesajı göndermiş kişimsi.
  • tahminimce black mirror başlığına yazan suserlara 'yaptıklarını biliyoruz. bizim neler yapacağımızı da izle ve gör.' şeklinde mesaj yazan yazar.

vallahi orjinal bir fikir tebrik ediyorum kendisini.

edit: malum bölümü dün izlemiştim lan ben ahahaah mesajı ilk gördüğüm o ilk 1 saniyede altlı üstlü gittim.

hatta 1-2 gün önce ilgili bölümün başlığına bir entry yazmıştım: (bkz: #73091981)

ikinci edit: 'black mirror izlemediğim halde bana da mesaj atmış' şeklinde bir çok mesaj geldi. arkadaşlar belirli bir filtreleme var bu mesajların atılmasında bence. bu filtreleme de netflix dizilerine entry giren yazarlar olabilir.
  • süper adam :d az önce bana mesaj atmış gereksiz gerilim yaratıyor.
    "yaptıklarını biliyoruz. bizim neler yapacağımızı da izle ve gör."
  • çift kaşarlı tostu gecenin köründe makineye atıp beklediğim esnada malum mesajı atınca diyetisyenim zannettim, sonra bir diyetisyenim olmadığını hatırladım.
  • jennifer lawrence olayı gibi hepimizin nude'larını düşürecek sanırım dediğim yazar. tehditlerce saldırıyor herkeslere.
  • umarım pipimi ekrana koymaz.