şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kafkasya ile ilgili entry lerini okuduğumuz sabırtaşı yazar
 • kuvvetle muhtemel çeçen asıllı yazardır. 10. nesil ve çok sabırlıdır.
 • nerede ne zaman tanı$tık hatırlamıyorum yalnız biz bu herifle samsun'a adana'ya deplasmana gittik, git-gel yol boyunca uyudu. hatta samsun'a giderken kaza yaptık, yolda ayı gördük uyanmadı herif. dı$arıda yüzyılın belgesel olayı yaşanıyor, etrafımızı ayılar sarmı$, discovery channel gelse iki bölümlük program yapacak, adam uyudu lan resmen. bunun yanında yardımseverlik, keyifli sohbet, arkadaş canlısı olma gibi güzel özelliklere sahip.

  aynı zamanda anadolu sigarası içen çeçen asıllı efendi metalciler grubunun gönülden üyesidir. yalnız bu grupta sadece kendisi var $imdilik. öyle $ahsına münhasır bi insan i$te.
 • var midye dolma kültüründe yaşayan, şu aralar kafasının karışık olduğunu düşündüğüm kişi. birde öyle selam verip iki laf etmekle kurtulamazsınız, en az yarım saat muhabbet eder tuttumu bırakmaz. he bu kötü bir şey mi?

  (bkz: biz bir şey biliyoruz da söylüyoruz bilader)

  önceden gelen edit: yanlışlıkla karşıyakalı olmak başlığına yazdığım içün esas yerine teslimatı yapmış bulunmaktayım.
 • sol söylemi kullanmak ve siyasi tavır almak seçimlerimizde aynı frekansta olduğumuzu düşündüğüm en yeni badi.

  birkaç örnek:
  (bkz: #55155532), (bkz: #18348851), (bkz: #54443934)
 • #63518342 nolu entrysinde türkiye cumhuriyetinin terör faaliyetine batmış bir belediyeye atadığı kayyımı ''sömürge valisi'' olarak lanse etmiş bir pkk sempatizanı olan yazardır.üstelik bununla da kalmamış bir devlet vazifesini ifa eden kayyumun pkklılar tarafından şehit edilmesini de alaya almıştır.
 • #63518342 entrysinde suçu ve suçluyu öven yazar. ve entry silinmeden orada durmakta. demek ki bu yazarla birlikte ekşi sözlük modları ve kanzuk da bu cinayeti destekliyor. acaba sadece bu cinayeti mi destekliyorlar yoksa kemal kılıçdaroğluna aynı yapı tarafından suikast gerçekleştirilmesini de destekliyorlar mı? bence evet zira önderlik kurumu sorgulanamaz ve mutlak gerçekliktir değil mi?
 • (bkz: #63518342) entrysi yüzünden bir kısım ihbarcı alçakların lincine maruz kalmış yazar. boş durmamış ihbarcı alçak, "hımm demek ki silinmediğine göre sözlük destekliyor. o zaman biz başınıza çorap örüp ne kadar onursuz olduğumuzu göstereceğiz"i vermiş alttan alttan.

  bahsi geçen yazarı tanımam etmem, nickini de ilk kez görüyorum. ancak kullandığı tanımlar, açıkladığı görüşler üzerinden muhalif yazarı linç etmeye, uçurtmaya çalışma itliğiniz de yetti artık ulan. zamanında bir tane hıyarın ortalığı velveleye vermesi yüzünden adhocthing'in başını yediniz, hem de kendisi suruç'ta yaralanmışken. ondan sonra yine aynı şerefsizlikte "eden bulur zaa" yazdığınız entryleriniz çıktı boy boy.

  başkasını parçalamanıza izin vermeyeceğiz. iyi alıştınız sivil darbe zamanı taşların bağlanmasına. salına salına geziyorsunuz.
 • lemmy'nin gerçek ismidir.
  (bkz: ian fraiser "lemmy" kilmister)
 • orospu çocugu olup amerikanin altindayken emperyalistler sikmesin diye yalvaran ama zevkten deli olan sahis