• sözlükte, entry favorileme müptelası çaylak.

inşallah sana, ''yazarlığını onaylayacağız ama önce tüm favorileri geri alman lazım'' derler de sözlüğü bir de tersten okursun.
  • ismi yüzünden türkçe altyazıları piç eden karakterdir. her ian yazılışını "lan" yazılmış zanneden şahsım için bir zulümdür.
  • düne kadar kendisinin farkında değildim.

dün, sol framede ian gallagher’ı görünce,
    dizi karakteri ian gallagher sandım ama değilmiş...
    hakkında açılan, şöyle favlıyor böyle favlıyor başlıklarından biriydi denk geldiğim.
    böylece kendisiyle tanıştım.

sonra, ulan beni de favlamış mıdır acaba dedim ama içimden de
    'yok ya koskoca sözlük favlamamıştır' diye düşündüm.
    son yazdığım 2-3 entry'e baktım ve acı gerçeği gördüm.
    ian gallagher beni de bafilemişti…
    hem de bir kereden fazla.

sonra favladığı entrylere baktım.
    ian, yemek ayırmayan önüne ne koysan yiyen şahıslar gibi ne görüyorsa favlıyordu…

favladığı konu, yazar, mesaj, içerik ian'ın hiç sikinde değildi.
    ian, adeta favlayarak doyan, favlamazsa ölecek olan yeni bir yaşam formuydu.
    ian, favlayarak tatmin olan psikopat serial killer’dı…

favladığı entrylerin sayısının 30k’nın üzerinde olduğunu gördüğümde bir kez daha dehşete düştüm.
    acaba birden fazla mı ian vardı?
    en ağır işsizlik durumlarında bile, bir insanın 30k’dan fazla entry favlaması olanak dışı gibi geldi bana.
    gözümün önüne, seri üretim yapan fabrikadaki bir bant geldi.
    entry’ler platform üzerinden akıyor, üzerinde ian gallagher yazan dev bir makine,
    önünden her 5 saniyede bir geçen entry’nin üzerinde inip kalkarak onları favlıyordu.

ian, kimsin nesin bilmiyorum ama tüm egomu bir yana bırakarak
    senden ürktüğümü, senden tırstığımı burada herkesin gözü önünde itiraf ediyorum.

ian, hakkında entry yazdığım, varlığından haberdar olduğum ilk çaylak.
    biliyorum ki bunu da favlayacak.
    bundan dolayı buradan kendisine yalvarıyorum.
    favlama ian, bu entry bir şeylerin değişmesi için ön ayak olsun.
    ne olur bunu favlama.

yapma…

edit: ian reis, yalvarışlarımı siklemeyip yine favı basmış ya amk...
  • sanırım ne kadar çok entry favlarsan o kadar çabuk yazar olursun diye bir istihbarat almış.* sayesinde entrylerimiz bir fav garantili yazılıyor. teşekkürler ian!

ayrıca ian gallagher başlığını piç ettiğin için hep çaylak kalasın inşallah.
  • la bu çocuk size ne etti diye sormazlar mı adama?
    sorarlar?
    ne etti hakikaten bu çocuk size?
    çoğu bi sike yaramayan çöp entrylerinizi okudu ve favladı diye meydanda sallandırarak asmadığınız kalmış adamı/kadını. ha imkan olsa onu da yapardınız. çünkü bu kadar sevgisizsiniz insanlara karşı.

ufacık şeylerden bile rahatsızlık duyup gereksiz nefretinizi kusacak kadar ruh hastası olmuşsunuz. bahsi geçen şahıs sırf bu yüzünüzü gösterdi diye plaket almalı bence.
    insanların bu kadar gereksiz şeylerle uğraştığını ve bomboş olduğunu gösterdiği için tebrik koydum şuraya kendisi için.
  • lan bu adamı ne demeye uçurdunuz şimdi? fav kotası diye bişey mi var amına koduğum yerinde.
  • sol frame'de bu kadar sık entry girildiğini görünce öldü zannettiğim shameless karakteri.

korkutmayın adamı amk altı üstü bi çaylak.
  • sözlüğün en güzel ruhlu trolü.tek derdi insanları mutlu etmek.
  • bir bana yapıyor sandığım.. yıkıldım şu an :/

(bkz: kişinin özel olmadığını anladığı an)

(bkz: özel olmadığını anlamak)
  • çocuk seni önce döver sonra yutuba koyarım favlama len, yeter len.
hesabın var mı? giriş yap