• amerikada bircok otelde komodinin cekmecesinde bir incil vardir *. abimiz her otelde kaldiginda bu incilin leviticus 18:22'yi iceren sayfasini yirtarmis, o bolumde homoseksuel iliski yasaklaniyor cunku.

demin sansina eski bir roportajini izlerken duydum: "is icin gittigim yabanci bir sehirde, gece yatakta yalniz basimayken, yanibasimda benim gibi insanlar icin nefret dolu seyler yazili birsey olmasi ve her gelenin bunlari okumasi rahatlatici bir dusunce degil"

millet bundan feyz alip yirttiklari sayfalari buna gonderir olmus, bir trend baslatmis. kendisi de "tum kitabi cope atmaktan iyidir" demis ayakustu.

ben de eskiden beri kitapcilari dolasirken, cok sattigi icin butun standi kaplayan super salak kitaplari * cope atmak yerine, onlerini daha duzgun bir kitapla kapiyorum. en kolay ulasilabilen (goz hizasinda, girise yakin) yerlerde sira sira gelinlik, magazin dergileri varsa, reyonu tumden yakmak yerine arkalardan buldugum national geographicle falan kaplamaya calisiyorum.

otel odalarinda, hastane cekmecelerinde "kabuklu deniz hayvani yemeyin evrenin yaraticisi cok kiziyor, erkek erkegi sikmesin cok igrenc (abomination der)" yazan seyler yerine isaac asimov'un bir hikayesi, platonun bir diyalogu bulunan bir toplumda, muhtemelen dedikodu dergileri de hakettikleri raflarda satilacaktir.

(bu farazi korelasyonla bu seneki harvard sosyoloji kursusune adayligim iyice kuvvetlendi)
  • gay olduğunu öğrenmeden önce "kız olsam verirdim" dediğim adam.
    (bkz: be careful what you wish for)
  • harry potter'ın professor albus dumbledore'u oynayan richard harris oldugunde rolun kendisine onerilmesi uzerine "herkesin buyucusu kendine" cevabi veren sir.
  • robìn williams bird cage de bir gay i oynadi die odul ustune odul alkis ustune alkis alirken bu adam butun filmlerinde delikanli birilerini oynadigi icin hic de goze batmamis alkislanmamis yada tebrik edilmemistir..hayir eger oyunculuk olmadigin bir seyi basari ile oynamaksa neden sorarim size neden bu adami odule bogmazsiniz? (bkz: lets kick racism out of football)
  • “gey olduğumu ilk kez 16 yaşımda kabul ettim, kızlara arkadaşlarımın duyduğu türden bir ilgi beslemiyordum. bu benim sırrım oldu ve bu konuda yapabileceğim hiçbir şey yoktu; çünkü bildiğim kadarıyla tek eşcinsel bendim.”

“ben 1950’lerin ingilteresinde büyürken bildiğim hiç gey bar yoktu. bar diye bir şey yoktu. homoseksüeller toplumda kendilerinden utandırılıyor ve hapse atılıyorlardı. kendi başınaydınız, daima tetikteydiniz, gey çıkabilecek bir yabancının bir el sıkışına bel bağlardınız.”

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=12843
  • adam komple karizma.
    http://i.imgur.com/rhfeo.jpg
  • ölmesinler dediklerimizden.*

diğerleri için;

(bkz: christopher lee)
    (bkz: morgan freeman)
    (bkz: jack nicholson)
    (bkz: şener şen)
    (bkz: helen mirren)
  • gandalf karizmasi(sac&sakal) gittikten sonra tipi dandik olmus ama aktorlugu ve ses tonu hala super..cinsel tercihi nedeniyle oscar verilmediyse koyiyim oyle 'akademiye'..
  • 90 larin en iyi erkek oyuncularindan biridir.apt pupil,gods and monsters,richard ııı gibi basarili filmlerde oynamistir.yakinda x-men filmindeki magneto rolu ile sinemalarimiza tesrif edecektir.su an ise lord of the rings in film cekimlerindendir kendisi gandalf i oynamaktadır.
  • the prisoner 'dan sonra da artık iyice kafamız aldı, sir çok afedersin adamı sabunsuz... özür diler ve düzeltirim, suya götürür susuz getirir. tarif edemiyorum bu eşsiz menentsiz kabiliyeti.
    koy üç adam yan yana : biri brad pitt, biri merhum michael jackson, diğeri zat-ı âlileri .
    sor hemen: hangisiyle tanışmak ve muhabbet etmek istersin?
    cevap : mckellen hazretleri.

ellerinden öperim, yanında bacak bacak üstine dahi atmam, sebebini tam anlamayacak olsa dahi.
    dedemcesine.
hesabın var mı? giriş yap