şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle twitter'da gündem olmuş hashtag. hesaptaki parasının ekran görüntüsünü paylaşıp altına iban bekleyen insanlar mevcut. hadi bunu yapanlar görgüsüz eşşekler de altına iban paylaşanlara ne demeli acaba? ülke, görgüsüz ve dilenci kaynıyor adeta.
  • twitter'da gozlerime inanamadigim paylasimlara neden olan hashtag.
    hesabindaki paranin screenshotini alip iban hashtagiyle, fav atan/rt yapan ilk bilmem kac kisiye, bilmem kac lira bayram harcligi gonderiyorum gorgusuzlugu. hesabindaki 500 k parasini gostermege calisan mi ararsin, euro hesabini ss atan mi.... olm siz gercek hayatta hic mi birilerine yardim etmediniz? insanlara yardim ederken hesabinizda olan parayi mi gosterdiniz bu insanlara? ya da hic yardimda bulunmadiniz da nasil yardim edilecegini mi bilmiyorsunuz? ulan bu millete ne oldu boyle?!!?!?! niye bu kadar igrenc insanlar oldunuz?!!!?!
    ayrica hashtagi incelerken eski sevgilime denk gelip, ondan tekrar igrenmeme neden olan durumdur. 100 kisiye 50 lira gonderecekmis. 5000 tl para yani. o parayi gondermeyeceginden o kadar eminim ki... sirf hesabindaki kendince yuksek meblagi birilerine gosterme cabasi, 'desinler' sevdasi bu, her zamanki gibi.
    bu hareketi yapanlardan da, o paylasimlarin altinda yalananlardan da inanilmaz tiksiniyorum.