• ibb tiyatro app'i uzerinden gelen bildirimle haberdar oldugum anket. muhtemelen diger mecralardan da duyurusu yapiliyordur.

gec kalinsa da guzel bir girisim. insallah gelen seslere kulak verilir ve yapisal olarak bir seylerin degismeye basladigini gozlerimizle goruruz.
  • katıldığım anket. umarım bir işe yarar, bazı soruları çok beğendim.

katılmak isteyen için katılım linki
  • toplamda 13 sorunun olduğu güzel bir anket. 10 dakikanızı ayırın, üzerinize düşen vatandaşlık görevini itina ile yapın.
  • faydalı görünen bir uygulama. umarım sonuçları değerlendirip yapılacak adımları anlatacakları bir açıklama da olur konuyla ilgili.
  • dolduracağım anket .
  • katıldığım, fikirlerimi detaylı olarak yazdığım anket.
    yorumlarda yazdığımız 1 kelime bile yöneticelere faydalı olacaksa, harcanan 3-5 dakikaya sonuna kadar değer.
  • nasıl bir istanbul hayal edersiniz sorusuna aşağıdakileri yazdım, gözlerim yaşardı bunları dahi çok gördüler bu şehirde yaşayanlara.

adil, yöntem ve yönetimde kararlı, şeffaf bir belediye ile birlikte, mimari tutarlılıkta planlar ile yapıları olan, 3 tarafı denizlerle çevrili istanbulun deniz ulaşımının daha sık olduğu, insanca ulaşım sorunu olmayan, sokaklarında kedi, köpek ve hayatta kalmaya çalışan tüm canlıların rahatça gezebildiği, barınabildiği, kültür, sanat festivalleri ile dünyaya örnek olacak organizasyonlar düzenleyen, gıda ve içecek konusunda gönül rahatlığı ile denetimlerin yapıldığı, caddelerinin ve kaldırımlarının şehir eşkiyalarına bıkakılmadığı bir istanbul hayal ediyorum.

yatacak yeriniz yok akp içindekiler.
  • 10 dakika bile vakit almıyor.

cinsiyet kısmında sadece erkek-kadın yazmış olmasından kaynaklı alınganlık yapan çıkmamış halen, ilginç.
  • keşke başka illerden de görüş bildirseydik.
  • 5 dk ile katılıp içimi döktüğüm ankettir.
hesabın var mı? giriş yap