• çok merak ediyorum, 23 haziran’a kadar bu toplantıları canlı yayınlamaya devam edecekkler mi acaba? yoksa seçimi kaybedince ibb nin peşkeş çektiği firmalara alamadıkları paraları vermek için gizli kapaklı toplantılar mı yapacaklar 47 gün daha!
  • 2. sezonun ilk bölümü bugün ( 08.07.2019 ) saat 13:00 te başlıyor. ilk sezon tadı damağımızda kalmıştı, umarım bu sezon hareketli geçer.
  • --- önceden incelenen başlıklar ---

(bkz: 22 nisan 2019 ekrem imamoğlu bm toplantısı)*
    (bkz: 24 nisan 2019 ibb meclis toplantısı)
    (bkz: 25 nisan 2019 ibb meclis toplantısı)

--- önceden incelenen başlıklar ---

2 mayıs 2019 cumhurbaşkanlığının metro kararı ne zaman tartışılacak beklediğim toplantılar bütünü. 3 tanesi yayınlanmış. buradan tüm toplantı videolarına ulaşabilirsiniz. daha iyi bir link gelirse ekleyeceğim.
  • kayyum atandığı için bir süre canlı yayınlanamayacak toplantılardır. feyz alınabilsin diye topladık, şimdilik boşa çıktı. elbet yine yayınlanır.
  • insanların saygı çerçevesinde izin alıp birbirine hakaretler yağdırdığı toplantılar. vakıfları siz zedeleyemezsiniz imamoğlu. bu bu vakıflar daha çok recep tayyip erdoğan yetiştirecek diye çığlık atan. sonra özür dilerim başkanım süremi yarım dakika aştım diyen akpli içerir. değişik bir ortam akpliler yanlış kaynaklarla bir şeyler konuşuyor. iddia ettikleri hiçbir şeye inanmıyorlar. chp'liler sanki orada hizmet için değil de akp'ye laf sokmak için varlarmış gibiler. iyi partililer muhafazakar ve liberaller. chp ve iyi partilililerin kendine iyiden iyiye çeki düzen vermeleri ve yeni belediye projeleri ile gelmeleri gereken toplantılardır. akplilerin de aslında şöyle yapsanız daha iyi olur diye konuşmaları gereken toplantılardır
  • orospu göksuyu izlemek için orada olacağım.
  • akpli meclis üyelerinin çoğunlukta olması nedeniyle arazi ve binaları akp’li ilçe belediyelerine bedelsiz peşkeş çekilen toplantılar.
  • ilk toplantı için link arayanlara: youtube

özellikle şuradan itibaren izlenilmesi tavsiye edilir: sunum
  • herkesin kendini guzelce ifade ettigi meclistir. butun parti uyeleri son derece duzgun ifadelerle duzgun jest ve mimiklerle derdini anlatiyor. onceden belediyelerin capsiz apacilerle dolu gereksiz olusumlar oldugunu dusunurdum. kandirildik galiba. hayran oldum saygi duydum dogrusu.
  • (bkz: canlı)
hesabın var mı? giriş yap