şükela:  tümü | bugün
  • en az 500.000 oy diyorum. altı olursa herkesten özür dilerim.
  • istanbul'a gelip oy kullanabilir miyim sorusunu sorduran olası fark...
  • fark artmazsa sözlük hesabımı kapatıyorum.
    baya bir süre de giriş yapmayı düşünmüyorum.
    o fark artacak.
    çünkü normal bir ülkede olması gereken budur.
    hala bir umudum var.
    çünkü imamoğlu seçim öncesi, sırası ve sonrasında oraya layık olduğunu çoktan kanıtladı.
    akp'lilerden bile oy alacağını düşünüyorum yenilenirse eğer.
  • olmayacak fark. seçim yenilenirse binali yıldırım kazanacaktır. mezardakilere bile oy kullandırırlar bu sefer.

tabi sende bunu düşünecek kafa olmadığı için ''seçimin yenilenmesi'' gibi başlıklar açarak bu söylemin normalleşmesine katkıda bulunabilirsin.
  • ekrem imamoğlu seçimi kazandı. bitti. hiç böyle fark atar heyecanlarıyla gaza gelmeyin.
  • minareyi çalan kılıfı hazırlar. seçim yenilenme durumunda ekrem başkan maalesef kaybedecektir.
  • ben etrafımda imamoğlu'na oy atmayan tüm akrabalarımla bağımı koparırım bu sefer. bu haksızlığa karşı onlardan en az %10 civarı ikna edebileceğime inanıyorum.
  • akp olası bir yeniden seçim sonucunda büyük bir ihanet ve hırsızlık ile seçimi kazanacağı için yeniden seçim söz konusu olmamalıdır bile.
    konuşulması bile abestir.
    dam üstünde saksağan.
  • yeniden seçim diye diye normallestirmeyin su süreci.uganda mı arkadaş burası? demokrasi sizin gül keyfinize göre uygulayabileceginiz bir sistem değildir. her seçim bütçeye ne kadar yük? senin benim cebinden çıkıyor o para? sanki damat cebinden ödüyor? o zaman yap bütün pusulaları akp sonra bak %100 kazandık de!
  • algi calismasi.

secim yapilmistir ve imamoglu kazanmistir. lütfen su "2.secim yapilsin" diyenlere itibar etmeyin.

edit: lütfen bu igrenc söylemlere entry girerek bunlari gündemde tutmayin. olmasi gereken:

(bkz: istanbul'da seçim yapıldı ve kazanan imamoğlu'dur)
263 entry daha