şükela:  tümü | bugün
  • bu videoyu çeken özel halk otobüsü şoförünün ortaya attığı iddiadır. iddiaya göre akp'li yönetim döneminde işe alınan şoförler şu anda ekrem imamoğlu'nu ve ibb'yi başarısız göstermek adına organize olup otobüs duraklarında durmadan yola devam etmekte ve ibb'yi zarara uğratmak için de otobüsler boş şekilde çıkış durağında beklerken dahi çalışmaktadırlar.

böyle bir organizasyon varsa eğer -ki olması muhtemel- bir kaç şoförün kendi arasında örgütlenip yaptığı bir organizasyon olması bana göre mümkün değildir. eski ibb yöneticilerinin yada akp yönetim kadroları tarafından talimatla organize edilmiştir.
  • askıda fatura sitesini hackleyen zihniyetin bunu yapması kimseyi şaşırtmaz.
    bu iddia araştırılmalı ve en ufak bir şüphe varsa hepsi sikti edilmeli.
    ekrem imamoğlu'nun arkasında tüm millet var artık.
    bitik ve rezil olmuş güruh milletin karşısında duramaz.
  • sürekli otobüs kullanan birisi olarak henüz denk gelmedim ancak böyle bir şey yapılıyorsa yapanların tespit edilip cezalandırılması gerekiyor.

imamoğlu'nu seversin sevmezsin, sevmek zorunda da değilsin.
    ancak seçilmiş belediye başkanı eşek gibi saygı duymak en önemlisi de işinizi yapmak zorundasınız.
  • "böyle bir şey olamaz, çok saçma " diyemiyoruz.
    işte bu daha acı.
  • sırf siyasi amaçları uğruna halka bile zarar vermeye alışkın zihniyetten geldikleri için normaldir. gördük fetöleri.
  • 2023 seçimi sonrası nelerle karşılaşacağımızı gösteren durum.
  • muhalefet çok büyük aptallık yapıyor. basiretsiz siyasetçilerin bu tip oyunlarına çanak tutmamak gerek. bu olay bugün imamoğlu'na puan kazandırsa da yarın başkası gelince o da bu tarz hikayeleri kullanabilir ve rakipleriniz de inanabilir, tek kelime etme şansınız da olmaz.
  • hümanist tavırları bırakıp eğer varsa böyle partizan kişilikleri gözünün yaşına bakmadan kapı önüne koymalılar.demek ki bu tipler için vatandaşa hizmet değil partinin başta olması önemli gitsin görevine herhangi bir parti ilçe başkanlığında devam etsin.
  • (bkz: alternatif işçi kovma bahaneleri)

somut kanıtların ortaya konulması gereken iddialardır.

imamoğlu fazilet durağı yalanından sonra murat ongun'a iett'den yol vermişti. bu hdp trollerinin oyununa gelmez umarım.
  • bunun bir diğer adı da vatan hainliğidir. bu kadar insanın vergileri ile maaş alıp, kullandığın mazota dahi değer vermeyip, insanları da duraklarda mağdur etmenin karşılığı vatana ihanet olmalıdır.