• yerel secim sonuclarindan sonra en buyuk beklentim bunun baslamasi.

oturup belediyenin tesisinde iki bira icmedikce belediyenin akp'den alinmis olmasinin bir anlami yok benim icin.
  • ailenle tesise gittin. alkollü bir serseri eşine sataştı. sana sataştı. kavga çıktı. işte bu tip olayları özleyen chp'liler için yapılsın bu satış. hadi bakalım!
    özgürlükse özgürlük!
  • ailemle tesise gittim. alkollü bir serseri bana sataşırsa devletin polisi işini iyi yapmıyor demektir. bir sonraki seçim devleti de değiştiririm.

ayrıca şunu anlamayacak kadar gerzeksin. hiçbir yerde izin vermediğin için o serseriler evinin köşe başında duruyor, o yüzden sen hava almaya semtine çıkmak yerine “sosyal tesis”e gitmek zorunda kalıyorsun.

(bkz: ibb sosyal tesislerinde bira satışı/@seovi)
    edit: her alkollüye polis mi vereceğiz gibi bin mesaj geldi. salak mısınız çocuğum. heryeri güvenlik kulübesi, güvenlik, polis, zabıta dolu bir sosyal tesisten bahsediyoruz. kaldıki bu yerlerde öpüşen iki gence anında müdahale ediliyor ama alkol olup taşkınlık yapan gruba müdahale etmiyorlarsa bilerek etmiyorlardır. onlara ettirmeyenleri de değiştirirsin,
    etmeye başlarlar. bu kadar basit.
  • başlığı açan alagavat'ın troll olduğunu bile bile entry giriyoruz ya kafamızı sikeyim. algını siksinler yavşak göt veren.
  • içkiyi ağzıyla iç(e)meyen insanların yasak dinleyeceğini düşünenlerin karşı olduğu durumdur.
  • eğer bir sonraki seçimde karşı mahalleden tekrar oy almak isteniyorsa olmayacak olan icraat.
  • ilk yapılması gereken icraattır. ama kimseyi kırmadan dökmeden. özgürlüklerden kimseye zarar gelmez.
  • devletin polisi işini yapınca da polis devleti olduk, bu ne böyle her yer polis doldu diyordunuz?
  • kuran kurslarında yaşananları yapılanları bilmesek görmesek, akplilerin sosyal tesislerde bira satılırsa karınıza sataşırlar gazlamasını yerdik belki.
  • bira 10 tl insanlar içmek istese de biraz zor içerler, ama chp seçim vaadi olarak alkoldeki vergiyi %5 yapacağı derse seçimlerin tek galibi olur.
hesabın var mı? giriş yap