şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: hahahahahahaha)

  ekrem imamoğlu'nun başka bir tuhaf icraatı. hani istanbul 'da ulaşım berbattı, halk ekmek müdürü bilmem ne yapmıştı? şimdi konuşun, onurunu üç kuruşa satmış sanal alemin laikçi ok troll köpekleri; hani bu adamlar torpille, particilikle gelmişti?

  --- spoiler ---

  iett genel müdürü ve halk ekmek genel müdürü ile yola devam kararı alan imamoğlu, iski ve 8 şirkete ise önümüzdeki günlerde atama yapacak.
  --- spoiler ---

  https://www.ntv.com.tr/…ildi,fori4vgxme-mn2kbeja_2a
 • en basitinden neredeyse ışid sakalı ile gezen şoförler var ve iett genel müdürü değişmiyor.

  25 yılın sonunda akp gidiyor ama adamları kalıyor. eee biz bu işten ne anladık eko başkan!

  umarım bu tür yanlışların devamını getirmezsin.
 • hani halk ekmek'in parasıyla başakşehir'e futbolcu transfer edilmişti? imamoğlu bize seçimden önce yalan mı söyledi yoksa şimdi mi aklımızla alay ediyor?
 • bir bekleyin ak-troll kardeş daha adam geleli bir ay oldu.
 • evet arkdaşlar, günaydın.

  şimdi tekrarlanan seçimden önce sövdüğünüz bir türkiye komünist partisi vardı hatırlarsanız.

  imamoğlu’nun başkanlığını tanıdığını, ama kendisinin akp ile derdi olmayan islamcı bir patron olduğunu, bu sebepten zaten hukuken başkan olan bu kişiye oy vermeyeceğini ifade etmişti.

  ancak seçimi kazanmış olan bu adayın tekrar kazanmasına engel olmamak adına yalnızca kendisi oy vermemekle yetinmiş, bunun ötesinde bir boykot örgütlemeye girişmemişti.

  bu kararın açıklanmasını müteakip iktidardan para aldığına veya içine polis sızdığına varacak kadar saçma sapan iddia ve hakaretlerde bulunuldu, sayfalarca yazıldı ve çizildi.

  şimdi sevgili dostlar bu partinin kötü bir huyu vardır. döner dolaşır söyledikleri doğru, yaptıkları yerinde çıkar.

  tanım: imamoğlu’nun istanbullu emekçilerle aynı gemide olmadığını gösteren durumdur.
 • 80 milyon nufuslu ülkemizde halk ekmek ve iett ye genel müdürluk yapacak adamlar mutlaka vardır. daha yeni başlıyor ekrem başkan. ilk etapta koyu akpli olanlar atıldı. kalanlar kendine çeki düzen verir. bürokrata bakmayın. bugün tkp belediye başkanı olsun, ışid militanı gibi dolaşan adamlar anında komunist, sosyalist olur.
  tepkiler için daha erken. ekrem başkan tam anlamıyla belediyeye sirayet etsin. tekrar kadro revizyonu yapilabilir. şimdilik yapılanlarda biraz da hizmetlerin aksamaması gözetiliyor.
 • görünüşe bakılırsa imamoğlu'nun sosyal medyada kafasına vura vura doğru işleri yaptıracağız gibi geliyor. ama seçmen aklıyla böyle dalga geçmeye devam ederse bir seçim sonra 'go home' derler adama. çünkü ona oy veren insanların çoğu bir bilinç içinde verdi, verdikleri oyun beş sene içinde karşılığını görmek istiyorlar. ama sen hala şaibeli insanlarla yola devam edersen binali'den farkını ciddi ciddi düşünürüz.
  sayın başkan, 25 sene istanbul'un ırzına geçtiler ve biz bunun artık bitmesini istiyoruz. koca 25 sene sonra siyasal islamın işgalinden kurtarılmış bir belediyeye sen tepki çekmese şirketlerinden birinde kendi aradığın bir siyasal islamcı biriyle çalışmaya devam ediyor olurdun. ve şimdi iki önemli şirkette aynı zihniyetlere yola devam ediyorsun. yahu hiç mi bu işleri yapabilecek kimse yok şu ülkede. bak bir iş ilanı aç, kimler kimler başvuru yapıyor gör.
 • yahu ne olacak sofor sakalliysa veya biyikliysa veya turbanliysa veya dazlaksa veya anasinin amiysa?

  sakallisi da bu ulkenin insani, sakalsizi da, yahudisi de ermenisi de ateisti de yobazi da sekuleri de akplisi de chplisi de...

  rovanş mantigiyla baktikca bu islere hic bir seyi duzeltemez, 100 sene de gecse millet marsa ivir zivira giderken hala burda sac sakal turban muhabbetiyle 3 kurusluk hayat yasayip olur gidersiniz.

  imamoglu isini bilir, rahat birakin adami yeter... degistirmediyse vardir bir bildigi dedigim olay.
 • şu

  şu

  şu

  bu mu likayat?