şükela:  tümü | bugün
  • 7.12.2020 önediti: twitter linkler ölmüs arkadaslar ekran görüntüleri maalesef yok. cok mesaj geldi konu tekrar gündem olunca. üzgünüm.
    7.12.2020 ikinci edit: olay akp devrinde gerçekleşiyor, yönetim değişince chpli yönetime fatura gönderiliyor.

az önce twitter'da okudugum olay.

siteye girip baktim resimler bile tam oturmamış.

bu kadar tutar mi gercekten bu web sitesi uzman arkadaslar aydinlatirsa piyasayi bilen iyi olur sanirim.

edit: düz bir twit olsa paylaşmazdım ancak ihaleye iliskin ekran görüntüsü paylasilmis, onun icin merak ettim ve degerinin bu kadar edip etmeyeceğini öğrenmek istedim.

edit2: twite verilen cevaplarda birisi böyle bir ihalenin olmadigini, bulamadigini belirtmis. umarim gercekten olmamistir böyle bir sey, veya oldu ise veritabanindan silinmemistir. vardi ve silindi ise imamoglu'nun verilerin yedegini aldirmak istemekte ne kadar hakli oldugu anlasilmis olur.

edit3: twiti atanin iddiasina göre site önceden yapilmis ama faturasi yeni gelmis.

edit4: ihaleye dahil kalemlerde yurtdisi gezileri falan var iddiaya göre.

edit5: konu hakkında bir haber.
  • 13 milyon tl ye degil site data center kurarsiniz 3 hektarlik aq dedigim olay.

yuh aq.
  • yavuz sultan selim köprüsü ve kuzey marmara otoyolu'nun datacenter'i gibi 25 tane data center kuruluyor bu paraya, vodafone küçükyalı'daki datacenterini kurabilirsin.

inanılır gibi değil. fake olmasını umduğum haber. web sitesi de bi boka benzemiyor orospu çocukları.
  • - websitesi ihalesini benim oglana verin o yapsin.
    -olur rakami nasil belirleyelim? 5 milyon tl nasil iyi mi?
    -fazla abartmayalim goze batariz falan.
    -bu milletin gotunu sikiyoruz giklari cikmiyor.
    -10 milyon olsun o zaman.
    -13 milyon da anlasalim, zor gunlere saklarsin. klube hosgeldin kardesim.

13 milyon tllik bi websitesi degildir. gereginden fazla birilerinin cepleri doldurulmustur. yaziklar olsun.
  • ne güzel silkelemişler bizi
  • yol gidenin, at binenin demişler. güzel aklama yöntemi hakikaten.
  • bu gerçek mi bilmiyorum. ama gerçekse mesele bunu ortaya çıkarmak değil, mesele beynini düşünmek yerine inanmaya odaklamış milyonları buna inandırmak. en zoru bu.
  • son bir yılı proje yöneticisi olmak üzere 7 yıldır sektörün içindeyim. şimdiye kadar duyduğum en yüksek teklif dünyada bilinen yerli bir tekstil ürünleri üreticisi için ab üyesi bir ülkeden 150.000 euro idi, o da sadece tasarım için. o paraya öküz çiftliği kurarız deyip geçmiştik, bu paraya öküzlerden oluşan bir dünya inşa edilebilir. belki de edilmiştir, kim bilir.
  • bugun size (bkz: wix) ile nasil etkileyici ve profesyonel bir site kurabileceginizi göstermek istiyorum
  • öyle bir yiyememek ki 13 milyona internet sitesi yaptırmak. arap yağı bol bulunca kıçına sürermiş hesabı. internet sitesini ogilvy mi tasarladı lan diye sorulsa keşke. tasarlayan ekibin başında çağatay kalkancı varmış. skandallarıyla bitmeyen güzel ülkemizde gün içinde bile öyle çeşitli isimlere maruz kalıyoruz ki, ben şahsen yeni duydum kendisini. kendisi maşallah sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı tipi bir kişiymiş. hem reklam şirketi var, hem ibb genel sekreteriymiş, hem başakşehir başkanvekili, babasının oğlu, official, başakşehir aşqımız, tanımayanlar eqlemesin:s:s:ss:, kün feyekün

allah gerçekten bazısına yürü lan kulum diyor.
272 entry daha