şükela:  tümü | bugün
  • sözü uzatmadan gerekli belgeleri buraya bırakıyorum.

edit: chp seçmeni neden böyle atgözlüğüyle bakıyor hayata? neredeyse herkes ak parti döneminden kalan iski yöneticisinin yaptığını söylemiş ama ben burada parti belirtmedim ki. hee eğer particilik yapacaksak chp döneminde olduğunu hepimiz biliyoruz. daha neyin tatavasını yapıyorsunuz? 1400 küsüre kiralanabilen araç 3300 küsüre kiralanmış hala ak parti diyorsunuz. ya matematik bilmiyorsunuz ya da çok sevdiğiniz laz müteahhite toz konduramıyorsunuz.
  • bu eşe dosta ihale olaylarını bitireceğiz raddesi değil mi ?

edit: sayı görebilen yeşillendirebilir mi ?
  • ortamlarda israfa karşıyız dersin, kim bilecek?

edit: "bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" google için anahtar kelimeler; "19 temmuz", "imamoğlu", "iski"

--- spoiler ---

"iett ve iski'ye ilişkin tasarruflarımız olacak"
    imamoğlu, bir basın mensubunun, "istifalar beklenirken şirketlerin ihaleye çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine, bunu doğru bulmadıklarını söyledi.

kurum içinde vatandaşları mağdur etmeyecek ödemelerin dışında acil ödemelerin durdurulması konusunda tebliğ yaptıklarını dile getiren imamoğlu, şunları kaydetti:

"aynı şeyi ihalelerle ilgili de yaptık. tebliğ ettik 'mutlaka sorulsun.' dedik. tabii ki ertelenemeyen bazı işler vardır, onlara da onay veriyoruz. ama bu noktada şirketleri aynı genelge ile yönetme şansınız olmuyor. gelir gelmez inceleriz, bakarız, usulsüzlüğü tespit ederiz, gerekiyorsa iptalini yaparız, gerekiyorsa davamızı açarız. işin etik tarafı sadece sıkıntıysa diğer işlemler doğruysa da bunu kamuoyunun takdirine bakarız."

--- spoiler ---

ahanda link

edit: küfür edeceğinize linke tıklayın sayın küfürbaz suserler, yoksa siz imamoğlu'nun açıklamasına inanmıyor musunuz?
  • özellikle akp dönemi, chp dönemi yazan belge çok inandırıcı geldi bana. kaşe var imza var tabi olum ya.
  • yanılmıyorsam iski yönetimi 2 ağustosta istifa etmişti belgeye bakınca 2 ağustosta imzalandığı görülüyor gider ayak gol atma çabası olmasın?
  • öyledir mutlaka. özellikle ikinci fotoğraf çok ikna edici. kağıt baya baya yazıcıdan çıkmış gibi duruyor, mutlaka gerçek olmalı.
  • top siktır belgelerle kanıtlanan israf. açıkla imamson
  • eğer doğru ise yarından tezi yok "grup temizlik" adlı şaibeli firma ile iş ilişkilerinin kesilmesi gereklidir. hayır, fiyattan dolayı değil, dolandırıcılıktan ve siyasi çıkar elde etmek için belediyeye tuzak kurmaktan...

kimdir bu "grup temizlik"?

yandaştır.

kim diyor? ben demiyorum... ulu padişahımızın sarayı için açılan gizli ve kapalı ihaleye tek başına katılıp malı götüren yandaş şirkettir.

detaylar şurada görülebilir.

bu şirketin sahibi de şurada yayılmış yandaş... veysel akmercan.

bahsi geçen yayılmış abi aynı zamanda doğu'da ve güneydoğu'da yapılan doğalgaz dağıtım işlerini de üstlenmiş... oralardaki belediyeler boş yere akp'ye bağlanmıyor... nasıl bi olay bu ya? aynı adam hem ibb ve sarayın oto kiralama işini yapıyor, hem de ülkenin doğusunda gaz dağıtıyor.

bunlarda utanma yok ki... bunların tümü ahlaksız... bir de sözde ahlak dini filan derler... türkiye'nin kanını emen parazitler bunlar. baktılar o clio sürüsü başlarına kalacak, hemen karşı atağa geçtiler.

bu yaratıklar bu kadar ses çıkarmaya başladıysa, ekrem başkan doğru yolda demektir.

akp de, yandaşları da, bunları buralarda alkışlayan ahlaksız sürüsü de sandığa gömülmedikçe bu ülkeye rahat yok.

gidecekler...