şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: nvarchar(50) yüzünden başlık biraz "kısa" oldu. normalde; ibb'nin dağıttığı 3.5 milyon fidenin mahsullerinin toplanması olacaktı.

ibb’nin üretim desteği verdiği ve 3,5 milyon fide dağıttığı çiftçilerimiz ilk mahsullerini topluyor.

kaynak

yerli tohumun "hala" satışının yasak olduğu ülkede bu haberleri görünce seviniyoruz.
  • haber sitelerinin ters köşe başlığından açmışsın delikanlı bravo.
  • güzel bir olay.
    yalnız şöyle bir olay var yerli tohumla ilgili: yerli tohum kullanımı yasak değil .
    ticari olarak yerli tohum kullanmanın şartı bu yerli tohumun sertifikalandırılması .
    sertf. maliyetlerinin yüksekliği ayrı bir konu ve tartışılması gereken bu maliyet yüksekliği.
  • fidye okuyanlar derneğinden baran ben. *

resmen clickbait başlık. tebrikler suser. *
  • "mahsülün toplanması" deseydin de başlığa yine küfür ederek girmeseydik keşke. akp meclis üyelerinin kararıyla fideleri söktüler sandım.

çok güzel bir gelişmedir. patates'i bile ithal eden tarım düşmanlarını üzmüştür.
  • ekrem yalayan tayfa tarafında yerli tohumun yasak olduğu yalanı başka bir konunun içine sıkıştırılarak algımız ile oynamaya çalışılması durumu.

küçükçekmece de organize kötülük yapmak adına bir araya gelerek intihar eden balıkların ekrem başkanı çılgınca alkışlağı durum.