şükela:  tümü | bugün
  • tek hücreliler için uyarı: ironikli entiriri

önedit: şaka maka tutmuş başlık ha :) tepkilere bakıyorum da, bizim muhalif sürüngenlerin hali hakkaten literatüre girmelik. bunlar troll falan değil ha, troll dediğin yüz tane olur, bin tane olur. otuz küsür bin vatandaş ibb reklamı yapan bir hesabın “tuvalet yaptık, evet biz yaptık” paylaşımına fav atmış. ekrem başganı hakkaten sevmeye başladım, eşşek gibi dalga geçe geçe peşinden sürüklüyor şu dangalak sürüsünü. hepsi de halinden çok memnun, hele arada bir de muhafazakar damarı tutup fatality çekmiyor mu, hasta oluyorum :) keep going başganım!

asrın başkanı imamoğlu’nun liderliğindeki ibb’nin asrın projesi olarak öne çıkardığı esenler tuvaleti projesindeki trajikomik fiyaskodur.

https://twitter.com/…tatus/1227643846605099010?s=20

erkekler tuvaletinde bilmem kaç dilde erkek yazmaya çalışmış çakma entellerimiz daha ingilizcesini bile doğru yazamamıştır (gentelmen). böyle büyük bir projeye yakışmamıştır, bu ingilizler amerikanyalılar nere pissip poopacaktır?

edit: hala kelimeye takıldım sanıyor gerizekalılar. aşağıdaki bir dangalak güya ders vermeye kalkmış, gentlemen da olur bir kere diye. gentelmen yazıyor, gentel, gentle değil. gerizekalı diyince kızıyorsunuz sonra gözüm, iki kere okuyun da öyle cevap yazın bari.
  • tüh be. keşke binali'ye oy verseydim. şimdi 50 kuruşluk sticker bütçesiyle belediye büyük zarara girecek.
  • bence daha farkında değil başkan.
  • kahreden fiyaskodur.

akp'ye 9milyar $ verin bakın nasıl güzel tuvalet yapıyorlar.
  • en büyük eseri tuvalet olan cumhurbaşkanı adayı.
  • tuvaletin eski hali kadar büyük bir fiyasko olmasa gerek. sırf o rezalet yere girmemek için 3 saat yolda çişimi tuttuğum oluyordu artık rahat rahat kullanabilirim.
  • kendi salaklıklarını yıkmaya çalışmışlar yine, ama üzgünüm beyler, erkekler tuvaleti "gentlemen" olarak da geçer turizm camiasında.

ayrıca şu meşhur "ladies and gentlemen" lafını da bilir misiniz bilmem, ama gentlemen "erkekler" anlamına gelir. kelimede bir ofsayt yok, siz ya art niyetli, ya salaksınız.

ayrıca 25 sene boyunca istanbul'u tüm türkiye'ye bağlayan yere, doğrusunu siz yapaydınız.

edit: gentelmen yazmışlar. 5 liralık iş. işte dediğim gibi. 25 senede yapılamayan eğri de olsa yapılmış. hani diyordunuz ya, "öncekiler ne yaptı ki, en azından bunlar bir şey yapıyor" diye. hah işte öyle "öncekiler ne yaptı ki bu konuda?"
  • asrın belediye başkanı imamoğ'lu tarafından açılışının yapılması gereken hizmettir. kendisi ileri biyolojik atık arıtma tesisinin inşaatını durdurarak, ve bizatihi temel atmama töreni yaparak akepe' nin tekerine çomak sokmuştur. sikmisim ileri biyolojik arıtma tesisini, bize fayansları parlayan kenef yakışır. helal başganım.
  • yol yaptı, ne var yani bunda, marifet mi şimdi bu, diyen adamlar tuvaleti alkışlıyor. bokumuzda boğuluyoruz, günden güne bokumuzun içine saplanıyoruz, kimse de çıkıp demiyor; aga, biz neyin kafasını yaşıyoruz!?
    elin solcusu zehir gibi olur, bizimkiler zır deli.
  • marmarayı beğenmiyor
    avrasya tünelini beğenmiyor
    köprüleri beğenmiyor
    otoyolları beğenmiyor
    tünelleri beğenmiyor

lan bu gözler burada kadıköy pendik metrosunu kim kullanacak bomboş yatırım diyenlere şahit oldu.

bu adamlar çıkmış bir tuvalete orgazm oluyor. vallaha sizden bir bok olmaz.