şükela:  tümü | bugün
15 entry daha
  • böyle geri zekalı trolleri parayla mi alıyorlar sözlüğe amk ya!

ben de ciddi bir olay var diye girdim başlığa.

sözlük yönetimi artık başlıklarını engelle butonunu faaliyete geçirsin. bıktık bu mal başlıklardan.
  • bir yanda havalimanı öbür yanda tuvalet.
    böyle vizyonun içine sıçın mesajı veriyorlar.
    yakında olanlar gidip sıçsınlar.

tanım: antrikot ekrem'in çapsızlığını en net gösteren durum.
  • tayyip baskanliginda istanbulda ki copler toplandi diye oy veren yavsaklar gelip burada temiz ortam gorunce imamogluna laf eder olmuslar.

adamlar ne guzel temiz bir yer yapmiz haa sen hala kalkip klozet e ayagiyla cikip sicmayi deneyen insan oldugun icin senin biraz anlaman zor.
  • espri yapmaya çalışan ironi kasan bir muhalif mi?

açık bulduğunu zanneden malın önde giden aktrollü mü? yok canım aktrol de olsa bu kadar salak olup buna fiyasko demez.
  • ya eyvallah haklisiniz.

peki esenler tuvaletleri 25 yıl boyunca neden yapılmadı.
  • soktuğumun trolleri engelle engelle bitmiyor. asrın projesi diye dalga geçiyor bir de dalyarak. sanki düzeltilemeyecek bir hata, yeni bir tabelaya bakar olay. asrın lideri ülkenin amına koydu, onu nasıl düzelteceğiz soktuğumun trolü.

insanı çileden çıkarıyorsunuz amk.
  • halbuki iyi bir ihale ile yandas muteaahitlere verilmis olsa ..
    soyle guzel bi 2milyar tl ve garanti yolcu sözleşmesi ile olsa ne güzel olurdu.
    di mi troller?

twetin altinda birde umut mürare denen adamin yorumu var.

zeka zaten yok,bari ahlakinizdan vazgecmeyin..
  • yazık lan. tutunacak bir bunu bulmuşlar.

büyük dram.

van minüt diyen ay spiç kürsü diyen adama tapanların tutunacağı tek dal bu kalmış.

yani dram ama bi yandan da aşırı komik bi şey. trajikomik.

yobazlık kadar kötü bir şey olamaz şu hayatta. resmen kanser.
  • ben ikna oldum. oyum binali başğana. bir dağiğa şapğası var mıydı? hep ğarıştırıyom da.
  • 25 yıldır istanbul u yönetenler bir tuvalet yapamadı kusura bakmayın. bir tuvalet yapılmak için 25 sene beklediyse

bence utanması gereken hepimiziz.
46 entry daha