• binali yıldırım'ın seçilmesi halinde sunduğu vaat. (bkz: imamoğlu ve yıldırım'ın vaatlerin bokunu çıkarması)

her iki taraf da sürekli para ve tüketime dayalı vaatlerde bulunmaya başladı. iyice suyu çıktı bu gerizekalı vaatlerin.
    iki tane az gelişmiş, düşük iq'lunun düğününü yapmak istemiyorum, milletin istanbulkartını doğalgaz harcamasını, gss borcunu finanse etmek istemiyorum.

biriniz de çıkıp suriyeliler hakkında neler yapacağını açıklasın.
  • hayatımda duyduğum en salakça vaat. kusura bakma binali dayı da artık b.ku çıktı yaa. sana çok üzülüyorum ve senin adına utanıyorum. bize suriyeli ve afganlardan bahset. istanbul'un ebesini gibtiler bu yamyamlar.
  • arkadaşlar siz bilmiyorsunuz. belediyelerin en önemli sorumluluklarından biri; evlenenlere para vermektir. alt yapı, şehir planlama, ulaşım falan pek önemi olmayan konulardır.aksini iddia eden belediyecilikten anlamıyordur.

edit:imla
  • 150 milyon dolarlık servetinden verecekse desteklediğim kampanya. yok milletin vergisinden harcanacaksa bana ne milletin evlenmesinden.
  • benim aksine desteklediğim kampanyasıdır ama ilk bunu ekrem abi söyledi bundan dolayı oyum ekrem abiye.

ayrıca şunu belirtmek isterim yukarıda bir kaç kişi olumsuz bakmış öncelikle onlara bu ekonomik resesyonda hanehalkını zora sokmadan böyle teşvikler verilmesi ekonomiye can suyu olur. nedeni belli çünkü arz tabanında sorun yok asıl sorun tüketim tabanında bundan dolayı bunu desteklerim.

ayrıca sosyal tesislerin evlilik için kullanılması durumu vardı ekrem abiden duyduğum kadarıyla bunuda destekliyorum, bodrum kat düğün salonlarında 7 bin lira verip evlenmektense böyle bir duruma girişilmesi yerinde olur.
  • istanbul büyükşehir belediyesi dışarıdan yaptığımız, faturalı ufak bir işe, bu paranın 2-3 katı gibi bir rakamı 6 aydır ödemiyor, it gibi süründürüyor.
    bu vaadlere inanmayı düşünen varsa haberi olsun.
  • tabi lan, bizi söğüşleyin, haraç kesin, soyun, soğana çevirin sonra gidin millet sevişsin diye para dağıtın,

adaletini s.....in gezegeni, milyarlarca yıllık evren tarihinde tut sen akape döneminde yaşamaya mahkum ol, böyle laneti hak edecek ne suç işlediysek artık.
  • aslında hiç çocuk sahibi olmaması gereken boş beleş tayfanın evlenip tavşan gibi üremesine sebep olacak vaat.
  • şu herife oy atanda ne bileyim..
  • artırıyorum üç çocuk yapana benden bir çeyrek altın diyecek yakında.
hesabın var mı? giriş yap