• öpüşün, kavga etmekten daha değerli bir eylem. çok güzelsiniz.
  • tam fetihe uygun görüntü;))
    ayrıca hiç mi öpüşen görmediniz ya
  • peki ya harem, daha mı masum. resmi yapıya dönüştüren fsm.
  • memleketin tüm derdi bu yani şimdi? vay allah naparız.

konserde öpüşenler olduğu için bu chp zihniyetine oy da verilmez şimdi.

neyse gideyim de kılıçla namaz kılanlara oy verip bol kafa kesmeli yeni nesil osmanlı dizileri izleyeyim.

vatan elden gidiyeah.
  • zafer sonrası kutlama için hep sevişilir. tebrik ediyorum kendilerini.
  • benim bildiğim böyle önemli zaferler kutlanır. bir anma programı değil. kimisi öpüşerek kutlar, kimisi dua ile kutlar, kimisi halı saha maçında kutlar, kimisi evinde kutlar, kimisi sosyal medyadan kutlar. kimin nasıl kutlayacağı ya da kutlamayacağı bizi ilgilendirmez.

istanbul'un fethinden sonra “hiç bir gayrimüslime zarar gelmeyecek, kimsenin malı yağmalanmayacak, kimsenin hürriyetine zarar gelmeyecek” diyen fatih'den öpüşemezsinize ne zaman geldik.
  • ananızla öpüşmüyorlar, size ne yahu?

adam entry yazarken bile küfür ediyor, ama şaşırmadım, sonuçta akpli bir müslüman.
  • provokasyon ve troll başlığı. prim vermemek gerekir. kendisi asla bir konserde öpüşemeyecek olduğundan kimse öpüşmesin istiyor. klasik siyasal islamcı eziği işte.
  • fetih öncesi yapılan yağma ve tecavüz fetvasından bi haber olan sıçmığın beyanı.
    lan biraz tarih okuyun fetihle beraber 3 gün yağma edildi bu şehir insanlar köle pazarında satıldı kadınlara tecavüz edildi.
  • "içerde öpüşmeyeceksek niye fethettik amunike" diyor olabilirler
hesabın var mı? giriş yap