şükela:  tümü | bugün
 • programa katılanların yanlış görmüyorsam rahatça rakı içip sigara yakabildiği yıllardır.

  bi hoşuma gitti nedense. hiç muhabbeti bile geçmiyor. şu günlerde, dizilerde sigarayı yasaklayıp, yeşilçam filmlerinde nuri alço'nun elindeki viski bardağını mozaikledikleri için çok garip göründü gözüme.

  o yıllarda, çocuklarda bir alkol sigara patlaması yaşanmadığını düşünürsek pek de zararı yokmuş hani. şu an emo dediğimiz kesmin kaldırımlarda içiyor olduğunu göz önünde bulundurursak da, böyle adamın elindeki sigarayı buğulayıp, dumana dokunmamak çocuklar için pek de çözülmesi güç bir şifre olmasa gerek; zira teknoloji denilen bir şey var. 9 yaşındaki kuzenimin porno arşivini cd'ye çekip satsam, trilyonu vururum. adam milf, teen, sert, dövmeli bilmem ne diye klasörlemiş. "bırakın artık şu çocuk siyasetini" mottosunu sarfetmek için iyi bir yere geldim sanırım fark etmeden. kardeşim bırakın artık şu çocuk siyasetini yahu. yok çocuğa zararlı, interneti sansürleyeylim, yok çocuğa zararlı, televizyonu sansürleyelim... çocuk istismarı asıl budur. çocuk dediğin gider top oynar, koşar, potansiyel "kirlenmek güzeldir" temalı omo reklamı çeker her gün... topluma uygulanmak istediğiniz sansürleme işlemini çocukların üstünden yürütmeyin artık. bizim zamanımızda cine 5 vardı, şifresini çözerdik gözlerimizi kısarak. hiçbirimiz de sapık olmadık, hayatta hiçbir cinsel suç işlememiş bir adamın satırlarıdır bu okuduklarınız...

  neyse, konu nereye geldi gene. sikerim lan yasağınızı, ben tarkan filmi izliyorsam televizyonda, o tarkan o butu bir ısırışta yarılayıp kurdun önüne atacak ardından da "şarap getir ulaaaaaaaaan" diye bağırıp fırlatacak testiyi... sikerim yasak düzeninizi sizin.

  http://youtu.be/p0oilnqy4ey 25. saniyede rakıya vuruyor sanırım oradaki amca, 3:48'de de kazancı bedih dumanlıyor sigarayı...
  bu da eksilemeye hazırlanan şarkirtlerin yanında bir o kadar da bana katılan fikirdaşım için bir tür sevinç paylaşım totemi amacı içeren minik bir bonus şarkı... yakın dostlar birer tane...
 • televizyonda, her an ayağına takunyayı takıp, olduğu yere çöküp ibrikle abdest almaya yeltenecekmiş gibi duran tiplerin bakan olduğunu gördükçe daha bir özlediğim yıllardır.
 • elinde klavye kemalistlere sövmek için bahane arayan, şu sıralar takunya temalı seks romanı tadındaki şakirt zihniyetin fırsat bildiği yıllardır aynı zamanda.
 • eski yıllardır, özlediğimiz.
  geçmeseydi yıllar dediğimiz.
  geçti mi o yıllar? dediğimiz.
  geçti amına koyim o yıllar dediğimiz.
 • sigara ve rakıya başladığım yıllar onlar. izleyip izleyip açardım rakımı yakardım sigaramı. hep o yıllar yüzünden amk. şimdi akciğerim ve karaciğerim yok.
 • beni nedense hep güldüren yıllardır. malum videonun 3:49'uncu anında kazancı bedih rahmetli sigarayı söndürürken anlamsızca gülüyorum.
 • samimi yıllardır. gerçekliğin saklanmadığı, örselenmediği yıllardır.
 • (bkz: atv)
 • gözlerimi yaşartan video.5 dakika boyunca küçük iboyu dinledim o özlemle düşünün.
 • bu programı izleyen çoğu çocuğun daha sonra tiryaki, alkolik olmadığı yıllardır. yakında tayyip erdoğan bu programı sansürsüz izlemiş gençlere ''benim öyle bir neslim yok,olamaz'' derse şaşırmamak lazım.