şükela:  tümü | bugün
  • mesaj yoluyla cevap vermek yerine, beni engelleyip doğrudan buraya yazanlara cevap hakkım olan entry boşluğudur..
    iş bu entry söz konusu iftira yazıları silindiği zaman yok olacaktır.

edit: işte aşağıdaki (bkz: #85437954) şu primat nedeniyle bu yazımı silmemiştim yine yanıltmadı beni.
    aksine kendisi bana küfür edip engelleyip kaçmıştır küfürleri de hala duruyordur.
    edit: düzenleme
  • karı kız düşürmek için sözlük kullananlardan bir başkası. neymiş nitelikli dolandırıcılıkmış. kitap verdi diye başka bir yazarın onunla arkadaşının düğününe gitmesi gerektiğini falan düşünüyor. yazık ama böyle düşmez ibo. link verirken de boş link verme, tdkda biraz daha takıl. hadi bakayım.
  • bak evladım sana şurada güzel güzel anlattım ama yok ben biraz fazla sığırım diye direttin!
    haspam tanımadığın insanlara böyle önyargılı olamazsın ailen seni sarı eldivenlerle mi sevdi nedir?!
    ben devlet ve özel 2 ayrı fotoğrafçılık eğitimi aldım pratikler yaptım sergiler sunumlar yaptım yediğim ilgili kitapları söz etmiyorum bile
    kalkmışsın siyasi kimliğe sıvanmış, amacından şaşmış tdk ile örnek veriyorsun!
    al gözüne sokayım madem örnek verdiğin kokuşmuş tdk şeysini!

fotoğraf-resim aynı mantıkdır yani görsel sanat!
    ama teknik olarak asla aynı değillerdir “çocuğum” !

edit: nasıl altta kalıp ezilmişse cücük aklı sıra bana şuradan (bkz: #84710517) belaltı vurmaya çalışıyor ezik haspam!
  • durduk yere küfür eden küfürbaz ergen. kendisinin hoşuna gidecek küfürler edip masturbasyon yapmasını sağlamadan engelleyip geçin. zira o bundan hoşlanıyor.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • şu ( silerse ) yazdığına bir sözlük bkz'ı ile yanıt vermiştim..
    ancak burada bana küfürbaz ergen diyen, en küçük kardeşim yaşındaki velet (bkz: bestman777) kalkıp bana şöyle yanıt verip engelleyip kaçmıştır ki acaba neden engelledi madem haklı olduğunu sanıp efeleniyor?

ayrıca yazdığı iftira yazılarını şikayet ile sildirmiştim ama durduramadım gelip, durup durupken evet tekrar tekrar yazma ezikliğini yinelemiştir.!

nick altımı sizin gibi pisliklerin mahvetmesine izin vermeyeceğim yukarıda hakkımda atılan pisliklerin alayı iftiradır ispat da edebilirim!
  • ihtiyar bir suser. ihtiyar dendiğinde kızıyor ama.
  • doğru verilmiş kanal önerilerini kanalcı yetkisini kullanarak sabote eden yazar.
  • amca tribine giren nickinden hayır gelmeyecek yazar.entryleri felaket denilecek kadar kötü.
    -bkz- ve -spoiler- butonlarını random kullanan anadolu çomarı.
  • milf abazanı ergen dile de gelirmiş yine yalan saçma ithamları ile.
    (bkz: yeni yazarlar başlık açamasın kampanyası)
    yazdıklarım ortada olup, arkasında da duruyorum.
    detay için; (bkz: aslanyureklirichard/@iboli)