şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mesaj yoluyla cevap vermek yerine, beni engelleyip doğrudan buraya yazanlara cevap hakkım olan entry boşluğudur..
    iş bu entry bir süre sonra kendi kendini imha edecektir.

edit: işte aşağıdaki (bkz: #85437954) şu primat nedeniyle bu yazımı silmemiştim yine yanıltmadı beni.
    aksine kendini bana küfür edip engelleyip kaçmıştır küfürleri de hala duruyordur.
  • karı kız düşürmek için sözlük kullananlardan bir başkası. neymiş nitelikli dolandırıcılıkmış. kitap verdi diye başka bir yazarın onunla arkadaşının düğününe gitmesi gerektiğini falan düşünüyor. yazık ama böyle düşmez ibo. link verirken de boş link verme, tdkda biraz daha takıl. hadi bakayım.
  • bak evladım sana şurada güzel güzel anlattım ama yok ben biraz fazla sığırım diye direttin!
    haspam tanımadığın insanlara böyle önyargılı olamazsın ailen seni sarı eldivenlerle mi sevdi nedir?!
    ben devlet ve özel 2 ayrı fotoğrafçılık eğitimi aldım pratikler yaptım sergiler sunumlar yaptım yediğim ilgili kitapları söz etmiyorum bile
    kalkmışsın siyasi kimliğe sıvanmış, amacından şaşmış tdk ile örnek veriyorsun!
    al gözüne sokayım madem örnek verdiğin kokuşmuş tdk şeysini!

fotoğraf-resim aynı mantıkdır yani görsel sanat!
    ama teknik olarak asla aynı değillerdir “çocuğum” !

edit: nasıl altta kalıp ezilmişse cücük aklı sıra bana şuradan (bkz: #84710517) belaltı vurmaya çalışıyor ezik haspam!
  • anlaşılan o ki popüler olma kaygısıyla millete salça olan yazar. bana da musallat oldu, bilmem kaç tane mesaj attı hatta nick altıma da yazmış. idiot falan demiş. he deyin geçin. mesajlarına da cevap vermeyin, zira susmak bilmiyor.
  • ya siz arıza mısınız?!

kendi aşağılık zihniyetinizi bana yapıştırmaya çalışıyorsunuz?
    bir lafı bir insana 1 kere anlatırım 2. defa anlattığım ise aptalın önde gidenidir yoramam kendimi.

hadi git sen boş beleş troll yapmaya devam et.
  • durduk yere küfür eden küfürbaz ergen. kendisinin hoşuna gidecek küfürler edip masturbasyon yapmasını sağlamadan engelleyip geçin. zira o bundan hoşlanıyor.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)