şükela:  tümü | bugün
  • iphone'a yarar, zaten iphone'da aman da kitap okumak falan diye cebine sokabildiği bir cihazda otu boku her naneyi yemek isteyen bir insan olarak, gider alırız, olmadı indirilmişini korsanını falan bulmayız (tabii ki!) cihazımızda tatlı tatlı takılırız böyle kütüphane raf şekilli falan.

sevdim ben bu işi.
  • 600 kitaba yakin turkce arsiv var, isteyene link atarim.

tanim: turkce karakter sikintisi veya epuba cevirmelerinde calibri ile beraber kullanilmasi tavsiye edilen programdir.

linki alan arkadaslara keyifli okumalar
  • ibooks'a epub formatli kitaplarinizi import etmek icin:

- dunyanin en buyuk ebook arsivlerinden birine sahip gen.lib.rus.ec ya da benzeri sitelerden istenilen kitaplar indirilir.

- bunlar herhangi bir mail servisi ile icloud.com uzantili mail adresine gonderilir.

- apple'in mail app'inden bu mail acilir, tap to download denir, ustune bir kez tiklanir ve cikan popup'dan ibooks ikonuna tiklanir.

ayrica soktugumun apple muhendisleri bu import islemi icin daha basit bir yol da sunmaz.
  • genel olarak yorumlara bakılınca müthiş bir kütüphane izlenimi yaratıyor.. ama babacım bunun kütüphanesinde bir bok yok afedersin.. us store üzerinde muhteşem kitaplar olabilir ama bizim turkish store klasiklerden geçilmiyor. nasıl bu kadar beğenilmiş anlam veremediğim bir app bu...

not: aynı app'ten mi söz ediyoruz bilemedim...
  • iphone 3g'de 1993 yavasliginda olmasa ios4'e ne ovguler duzecegim, amma velakin, su ibooks sayesinde biraz gonlumu aldi. uygulama yavas da degil hayret edersin, kitlenmiyor. okuma arayuzu de cok guzel -ipad'de nasildir tahayyul edebiliyorum. dizicem boyle sira sira kitaplari, vurucam kirbaci!
  • bu uygulamada okuyacağınız pdf ve/veya epub'ların boyutunu ayarladığınızda programı kapatıp 1 hafta sonra yeniden açtığınızda o ayarlar saklı kalır ve siz aynı ayarları her seferinde yeniden yapmazsınız. kaldığınız sayfada ayraç gibi bir işaret bırakabilir ve okumaya direkt oradan devam edebilirsiniz.

daha sonra android 4.0 ics bir cihaz kullanmaya başlarsınız ve sözlükten birileri bu 2 özelliği sağlayan google play store ürününü size bildirsin diye beklersiniz. aldiko diye bir uygulama var ama onda bu özellikleri -varsa da- bulamadığınızı belirtirsiniz. her sayfa değiştirdiğimde yazılar neden küçülüyor ve ayraç nerede acaba diye arar durursunuz.

(bkz: kime diyorum)
  • indirir indirmez, the hitchhiker's guide to the galaxy, the gospel of the flying spaghetti monster ile vira bismillah dediğim süperalles uygulama. dağ - tepe, gece - gündüz kitap okunuyor meretle. hem de heryere rahatça taşıyarak.
  • 16 gb ipad 3 alacakken, 64 gb ipad 2 aldıracak olan uygulama.

---------------------------------------------------------------------------------

pdf kitap indir
  • hayat kurtaricim. utopya bile varya! yuze yakin kitap indirdim. hepsini okucam. kitap kokusu baska , bedava olmasi bambaska.
  • ios 7 güncellemesiyle o güzelim kitaplık görüntüsü apple tarafından tecavüze uğramıştır.